MarkaWorld.com

TURKUAZ SERAMİK’TEN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

TURKUAZ SERAMİK’TEN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA
27 Kasım 2015 - 17:38 'de eklendi ve 2477 kez görüntülendi.

Kayseri İncesu ilçesine bağlı Tahirini Duran – Dudu Gümüş Ortaokulu yöneticileri okullarına vitrifiye yardımı yapan Turkuaz Seramik yöneticilerine teşekkür ziyaretinde bulundu. Tahirini Duran – Dudu Gümüş Ortaokulu Müdürü Ayhan Telli, yaptıkları yardım için Turkuaz Seramik yöneticilerine teşekkür ederek; Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Emre Özkaya’ya teşekkür plaketi verdi.

turkuaz_3

Turkuaz Seramik tarafından Tahirini Duran – Dudu Gümüş Ortaokulu’na yapılan vitrifiye yardımı kapsamında okul yöneticileri Turkuaz Seramik yetkililerini ziyaret etti. Verdikleri destek için çok mutlu olduklarını belirten okul müdürü Ayhan Telli Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Emre Özkaya’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Okul Müdürü Ayhan Telli ‘’Okulumuza verilen her destek çocuklarımızın geleceği açısından oldukça önemli. Turkuaz Seramik yöneticilerine hem okulumuza hem de eğitime verdikleri tüm destekler için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

turkuaz_2

Eğitim alanında yaptıkları yardım çalışmalarına önümüzdeki dönemde de hız kesmeden devam edeceklerini belirten Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Emre Özkaya “ Kayseri’de başlattığımız okul yenileme çalışmaları Turkuaz Seramik olarak en önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın önderliğinde köy okullarının tuvaletlerini yenilemelerini sağlıyoruz ve minik öğrencilerimizi daha sağlıklı şartlara kavuşturuyoruz. Bugüne kadar 27 okula vitrifiye desteği sağlayarak okul tuvaletlerini yeniledik. Önümüzdeki dönemde de bu çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye bilgi verdi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER