MarkaWorld.com

TURKUAZ SERAMİK UNICERA’DA FARK YARATACAK

TURKUAZ SERAMİK UNICERA’DA FARK YARATACAK
11 Ocak 2016 - 9:28 'de eklendi ve 2627 kez görüntülendi.

Turkuaz Seramik vitrifiye sektöründe konfor ve şıklığı bir araya getiren tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 23-27 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek 28. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda katılacak olan Turkuaz Seramik, 3 nolu salondaki 320 numaralı standında ziyaretçileri ile buluşacak.

turkuaz_2

Vitrifiye sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Turkuaz Seramik banyolarda trendleri belirlemeye devam ediyor. İddialı ve özgün ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan Turkuaz Seramik, bu yıl 28.’si düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen seramik markalarının katıldığı Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda ürünlerini sergileyecek. Firma, inovasyon ve fonksiyonelliği buluşturan geniş ürün yelpazesi ile fuarın iddialı firmaları arasında yer almayı hedefliyor.

turkuaz_4

Turkuaz Seramik Marka ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Rabia Özkaya Aslaner, Unicera’nın hem seramik hem de vitrifiye firmaları için çok önemli bir etkinlik olduğunu belirtti. Fuar için hazırlıklarının devam ettiğini belirten Aslaner, Bu sene de Unicera’nın yıldızı Turkuaz Seramik olacağını söyledi.

turkuaz_3

Aslaner sözlerine şöyle devam etti; “Unicera bizim sektörümüzün lokomotiflerinden biri. Uluslararası rekabet gücünün sergilendiği önemli oluşumların başında yer alıyor. Turkuaz Seramik olarak bizim amacımız Türkiye’nin bilinirliğini arttırmak. Ürünlerimizi fuarda hem yerli hem de yabancı firmalara tanıtmayı hedefliyoruz.  Sürekli yeni ve yenilikçi ürünler sunarak markamızın adını daha geniş kitlelere duyurmaktayız” dedi. Turkuaz Seramik Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da 23-27 Şubat tarihleri arasında 3 nolu salondaki 320 numaralı standında, Özel Koleksiyonlarını katılımcıların beğenisine sunacak.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER