MarkaWorld.com

Türkiye İş Bankası “Anında İşlem” ile bankacılığa kolaylık ve hız katıyor

İş Bankası’nın sadeleşen tasarım ile yenilediği www.isbank.com.tr ana sayfasına eklenen ‘Anında İşlem’ özelliği ile; ev kredisinden kredi kartına, bankacılık işlemlerinden vize ve yurtdışı seyahat sigortasına kadar, geniş bir yelpazede bilgi alma, başvuru ve anlık takip gerçekleştirilebiliyor.

Türkiye İş Bankası “Anında İşlem” ile bankacılığa kolaylık ve hız katıyor
26 Ekim 2016 - 9:31 'de eklendi ve 1243 kez görüntülendi.

Türkiye İş Bankası, yenilenen internet sitesi ile müşterilerine “Anında İşlem” adlı yeni bir hizmet platformu sunuyor. “Anında İşlem” ile kullanıcılar şubelere, internet şubesine ya da çağrı merkezine yönelmeden, müşteri numarası ve şifre girmeye gerek olmadan; kredi kartı bilgi sorma, kredi başvuru işlemleri ve yurtdışı çıkış işlemlerine kadar pek çok işlemi kolayca başlatabiliyor, işlem durumunu takip edebiliyor, gerekli durumlarda SMS veya e-posta ile geri bildirim alıyor.

“Ev Kredisi Başvurusu”nda İş Bankası’ndan bir ilk!

“Anında İşlem” alanındaki en dikkat çeken işlemlerin başında “Ev Kredisi Başvurusu” yer alıyor. İş Bankası müşterisi olsun veya olmasın herkesin isbank.com.tr üzerinden ev kredisi başvurusunda bulunmasından talebin krediye dönüşmesine kadar geçen sürecin tamamını dijital ortamda sunan İş Bankası sektörde bir ilke daha imza atmış oluyor.

İş Bankası’nın Zingat.com ile yaptığı işbirliği sayesinde kullanıcılar isbank.com.tr’deki ev kredisi ürünlerine ait bilgi sayfalarından Zingat YaşamSkor’larını hesaplayarak, ev ilanlarına ulaşabiliyor. Satın almayı planladıkları ev için kredi kullanmak istediklerinde ise Zingat.com’da yer alan İş Bankası Kredi Hesaplayıcısı’ndan taksit tutarlarını öğrenip, başvuru yapıp sonuçlandırabiliyor. Kişinin istek ve ihtiyaçlarına uygun evin bulunması aşamasından başlayıp, evin finansmanı için ihtiyaç duyulan konut kredisi kullanım anına kadar dijital ortamda devam eden bu deneyim ile İş Bankası ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

“Anında İşlem” birçok bankacılık işlemini kolaylaştırıyor

isbank.com.tr’yi ziyaret edenler, konut kredisinin yanında ihtiyaç ve taşıt kredileri ile kredi kartı için de “Anında İşlem” alanından başvuruda bulunabilirken, kredi kartlarına ait borç ve limit bilgilerini de hızlıca öğrenebiliyor. Vize başvuru işlemlerinde kullanmak üzere “Vize İçin Hesap Bilgisi Yazısı”nın hazırlanması, “Yurt Dışı Çıkış Harcı”nın ödenmesi ve “Yurt Dışı Seyahat Sigortası”nın hazırlanması talepleri de isbank.com.tr üzerinden müşteri numarası ve şifre girilmeden iletilebiliyor. Ayrıca, “Anında Müşteri ve Şifre” işlemleri ile “Yeni Müşteri Olma” ve “Müşteri Şifresi Alma” süreçlerine de buradan kolayca ulaşılabiliyor.

Yenilenen isbank.com.tr’nin sadeleşen, kolay ve kullanıcı dostu tasarımına eklenen “Anında İşlem” alanı ile İş Bankası müşterisi olsun ya da olmasın tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına basit, hızlı ve güvenli bir ortamda cevap verilmesi ve internet sitesi üzerinden kesintisiz ve tutarlı bir müşteri deneyimi sağlanması hedefleniyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER