MarkaWorld.com

Türk markalarından Ortadoğu çıkarması

Birleşik Arap Emirlikleri’nin önemli şirketlerinden INDEX Holding bünyesindeki Index Fuarcılık tarafından düzenlenecek The Global Franchise Market Fuarı, 14-15 Kasım tarihleri arasında, Dubai Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Türk markalarından Ortadoğu çıkarması
01 Kasım 2016 - 7:44 'de eklendi ve 1509 kez görüntülendi.

Türkiye’deki tek yetkilisi olan Medyafors Fuarcılık A.Ş, bu önemli organizasyonda Türk markaları ile Ortadoğu’lu yatırımcıları buluşturuyor. Bu kapsamda, kendi alanında başarılı işlere imza atan Oses Çiğköfte, Dry Clean Express, Bursa Kebap Evi, Biev, Tatlıses Çiğköfte ve Mapro World gibi önemli markalar fuarda yer alıyor. Ufrad Franchising Derneği, Üye markalarından ve Yönetim Kurulundan oluşan heyet Ortadoğu Pazarını incelemek üzere fuarda önemli çalışmalarda bulunacak.

Dubai Turizm Ajansı, Dubai Ticaret Odası ve Ortadoğu’nun en büyük franchise danışmanlık firması Francorp tarafından desteklenen fuarda katılımcılar, Franchise Danışmanlık Firmaları, Ticaret Odaları, Katar Kalkınma Bankası yetkilileri ve diğer devlet kuruluşları ile de görüşme olanağına sahip olacaktır. Fuarda, ziyaretçilerin büyük bir bölümü Ticaret odaları üyelerinden ve Francorp’un kayıtlı yatırımcılarından oluşmaktadır. Sadece Dubai’de değil tüm Ortadoğu’da ziyaretçi çalışması yapılan fuar, Dubai’nin en önemli fuar merkezi Dubai Uluslararası Zirve ve Fuar Merkezi’nde  gerçekleştirilecektir. Fuar ayrıca, bu yıl 9.’su  düzenlenecek olan ‘’Licensing Dubai Fuarı’’  ile eş zamanlı organize edilecektir.

Eğitim ve network çalışmalarına da önem verilen fuarda sektöre yön verecek konferanslar, Markalar ve Girişimciler için 2 gün boyunca organize edilecektir. Franchising alanında farkındalık yaratacak konferanslar; ekonomistler, hukukçular, franchise uzmanları, önemli markaların üst düzey yöneticileri ve üniversite eğitmenleri tarafından verilecektir.

Türkiye’de 14 yıldır Bayim Olur musun Fuar’ını düzenleyen Medyafors Fuarcılık, franchising sistemine ve gelişimine önem vermekte, bu konuda önemli çalışmalara imza atmakta ve markaların yurt içinde ve yurt dışında büyümelerine önemli katkılar sağlamaktadır.

Medyafors Fuarcılık, Türkiye yetkili acentesi olarak çalışmalarını sürdürdüğü The Global Franchise Market Fuarı’nı Türk Markalarının Ortadoğu’ya açılan kapısı olarak değerlendirmektedir.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER