MarkaWorld.com

Teleset ile yeni yılda evlerde kırmızı şıklığı

Türkiye’nin ilk modüler mobilya üreticisi Teleset, özel koleksiyonunda yer alan kırmızı ürünleriyle yeni yılda evlere şıklık ve zarafet katıyor…

Teleset ile yeni yılda evlerde kırmızı şıklığı
11 Kasım 2016 - 8:32 'de eklendi ve 2039 kez görüntülendi.

Modern ve minimal çizgileriyle kişiye özel mobilya anlayışını evlere getirerek, kişisel zevklere göre yaşam alanları sunan Teleset, her evi klişelerin dışında bir dünya haline getiriyor. Yılbaşında kırmızı ürünleriyle, ihtiyaca göre en uygun fiyatlı ev mobilyaları alternatiflerini tüketicilere sunarak, evlerde yaşam kalitesini artırıyor.

teleset_3

Teleset, yeni yılda evini yenilemek isteyenler için şık ve estetik tasarımlı Edra, Toscado ve Fabriano oturma gruplarıyla kırmızı rengin cazibesini evlere getirirken rahatlık ve konfor özellikleriyle dikkat çekiyor. Kaliteli malzeme ve modern tasarımıyla öne çıkan oturma grupları, 2’li, 3’lü koltuklar, berjer koltuk ve puflardan oluşuyor. Ergonomik ve ürün kalitesi yüksek Teleset oturma grupları, yeni yıla yeni mobilyalarla başlamak isteyenleri uygun fiyat avantajlarıyla Teleset mağazalarında bekliyor.

teleset_4

Hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atan Teleset, zamanın ötesinde tasarımlarıyla klasik mobilya anlayışını yeniden yorumluyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER