MarkaWorld.com

Tek ürün, çok çözüm: Unispot

LAMP 83’ün yenilikçi yaklaşımının en son ürünü olan UNI ailesinde, tek bir ürünle farklı ışık sıcaklıkları ve değişik ışık efektlerini elde etmek mümkün…

Tek ürün, çok çözüm: Unispot
04 Ağustos 2016 - 9:05 'de eklendi ve 1669 kez görüntülendi.

Yüksek ışık kontrolüne ve özel filtre seçeneklerine sahip LED ünitesi kullanılan UNI ailesi, minimal boyutlardaki spot ve ankastre gövde ile çok farklı ışık efektlerini yaratabiliyor. 17W gücündeki LED ünitesinde, LED ışık kaynağı, lens ve soğutucu birbirine entegre edilmiş vaziyette. Böylece hem ürünlerin ışık verimi artıyor; hem ışık üstünde mükemmel bir kontrol yakalanıyor; hem de istenmeyen kamaşma etkisi özel aksesuar ile neredeyse sıfıra indirilebiliyor.

lamp83_2

Ailenin en önemli özelliği, sekiz farklı özel filtre ile ışık renk sıcaklığının, ışık açısının, ışık efektinin, kullanıcı tarafından isteğe bağlı olarak kolayca değiştirilebilmesi. Üstelik mıknatıslı montaj detayı ile bu filtreleri takmak ve gerektiğinde değiştirmek son derece basit. Bu filtreler sayesinde, tek bir spot ile sergilenen ürüne göre bambaşka bir aydınlatma efekti yaratılabiliyor.

lamp83_3

Ürün ve objelerin, sunum, vitrin veya rafların vurgulanarak aydınlatılması ve bu sayede ilginin istenen yöne çekilmesi için ideal bir çözüm sunan ailenin spot versiyonu, dikey eksende 180°, yatay eksende 330° yönlendirilebiliyor.

Yine aynı güçte LED ünitelerin kullanıldığı ankastre ürünlerde birli ve ikili hareketli gövdeler kullanılabiliyor. Ankastre versiyonlarda sadece 80 milimetre olan gövde yüksekliği, ürünün alçak tavan uygulamalarında kullanılabilmesine olanak tanıyor.

lamp83_4

Kullanım Alanları:

UNI ürün ailesi; farklı ışık efektleri içeren filtreleri ile özellikle vurgu aydınlatmasına ihtiyaç duyulan sanat galerileri, müzeler veya seçkin mağazalar gibi yerlerde kişiselleştirilebilen bir aydınlatma çözümü sunuyor. Ürünler ayrıca asma tavan uygulamasına yer verilen evlerdeki tablo, heykel vb dekoratif objelerin aydınlatmasında da kullanılabilir.

lamp83_5

Temel Özellikleri:

  • Spot ve hareketli ankastre gövde seçenekleri
  • Entegre LED ışık kaynağı, lens ve soğutucu
  • Lensler ile mükemmel ışık kontrolü
  • Sekiz farklı mıknatıslı filtre ile ışık rengi ve efektinin değiştirilebilmesi seçeneği
  • 17W A sınıfı enerji tasarruflu, 50000 saat ömürlü LED
  • 1000 lümen (LED) ışık akısı
  • 3000K – 4000K – 5000K (CCT) renk sıcaklığı
  • Otomasyon uyumlu

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER