MarkaWorld.com

“Tasarlanmamış” addresistanbul’da sanatseverlerden tam not aldı!

İKSV İstanbul Tasarım Bienali kapsamındaki Yaratıcı Mahalleler projesi çerçevesinde tasarımcı Tamer Nakışçı, “Futureisblank” projesiyle daha önce deneyimlenmemiş bir perspektif ile her şeyin mümkün olduğu bir dünyanın parçası olmaya davet etti.

“Tasarlanmamış” addresistanbul’da sanatseverlerden tam not aldı!
09 Kasım 2016 - 8:03 'de eklendi ve 1571 kez görüntülendi.

Tasarımları ile bugüne kadar Design Plus, Red Dot, iF product design gibi birçok uluslararası ödüle layık görülen, Tamer Nakışçı, davetlileri addresistanbul’da büyülü bir illüzyonun içerisine çekti. Ziyaretçiler kumaş, balon, konfeti, yelpaze, şemsiye gibi objeleri de entelasyona dahil ederek sonsuzluğu ve yaratıcılığı keşfettiler.

addresistanbul_3

Entelasyonu deneyimlemeye gelenler arasında Gaia&Gino markasının kurucusu Gaye Çevikel, tasarımcı Ali Bakova, Lisa Corti markasının sahibi Carolina Okman, İç Mimar Ebru Günay, tasarımcı Ömer Ünal, oyuncu Duygu Yetiş, başarılı gazeteci, televizyoncu Cem Seymen gibi isimlerde vardı.

addresistanbul_2

3. İstanbul Tasarım Bienali’nin Yaratıcı Mahalleler Programı kapsamında “Futureisblank” projesinin son ayağı olan ayna enstalasyonunu 30 Kasım tarihine kadar addresistanbul’da deneyimleyebilirsiniz.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER