MarkaWorld.com

Tarihi dokuyla iç içe modern bir yaşam: Mahall Bomonti İzmir

İzmir’in yepyeni yaşam, iş, kültür, sanat ve eğlence merkezi Mahall Bomonti İzmir projesinde örnek daireler ve ofis hazırlandı. 1912 yılında inşa edilen Bomonti Tesisleri’nde restore edilen tarihi binada, tasarlanan örnek daireler düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker: “Örnek dairelerimiz, Mahall Bomonti İzmir’de standardı ne kadar yükselttiğimizi açıkça gösteriyor” dedi.

Tarihi dokuyla iç içe modern bir yaşam: Mahall Bomonti İzmir
24 Ekim 2016 - 10:03 'de eklendi ve 1665 kez görüntülendi.

Görkemli Körfez manzarası, konforlu konutları, uluslararası standartlarda ofisleri, sosyal donatı alanları ve eşsiz konumuyla İzmir’in yeni yaşam alanı Mahall Bomonti İzmir projesi hızla ilerliyor. Öncü mimarlık ofisleri Epig Mimarlık, Tarkan Önal Design tarafından tasarlanan Mahall Bomonti İzmir örnek ofis ve daireleri tamamlandı. Örnek ofis ve daireler, ulusal medya ve sektörel portalların emlak editörlerinin katıldığı bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “Mahall Bomonti İzmir’de sektörlerinin en iyisi, dünya çapında ödül sahibi lider mimarlık ve mühendislik ofisleriyle çalışıyoruz. Örnek dairelerimiz, standardı ne kadar yükselttiğimizi açıkça gözler önüne seriyor. Güzel İzmir’in güzelliğine güzellik katacağına inanıyoruz” dedi.

Mahall Bomonti İzmir projesinde, bir örnek ofis ve üç örnek daire; 1912 yılında inşaa edilen Bomonti Tesisleri’nin içinde restore edilen tarihi bina içinde İzmirliler’in beğenisine sunuldu. Örnek ofis ve daireler, nitelikli ve özgün çalışmalara imza atan Tarkan Önal Design tarafından özenle tasarlandı.

mahall_bomonti_2

Ferah ve dinamik ofisler

Çağdaş teknolojinin gereksinimi olan tüm ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilen ofisler, fonksiyonel alanlardaki gün ışığını verimli kullanarak ferah, dinamik ve yaratıcı kurguda tasarlandı. Ayrıca, dileyen ofis sahipleri için; farklı kavram ve ihtiyaçlara yönelik dekorasyon paketleri de düşünüldü.

Hayatı kolaylaştıran 1+0 ve 1+1 daireler

Açık ve koyu tonlardaki renk kombinasyon seçeneklerinin,estetik tasarımlar ile desteklendiği daireler, günlük hayat akışını kolaylaştıran tüm fonsksiyonel çözümleri de bünyesinde topluyor ve kullanıcısına sunuyor.

3+1 loft dairelerde ayrıcalıklı yaşam

Kendine özgü ve nitelikli dekorasyon seçimlerinin yanı sıra, pastel ve canlı renklerin birbiriyle uyum içerisindeki dengeli tarzıyla da ayrıcaklıklı yaşamlar sunan loft daireler; yüksek tavanla iç mekanda kullanıcılarına ferahlık hissini, geniş pencereler sayesinde ise, şehrin eşsiz panaromik manzarasını sunuyor.

Mudo’dan, Mahall Bomonti İzmir için özel tasarım

Mahall Bomonti İzmir’deki, tamamıyla mobilyalı teslim edilecek 1+0 daireler Mudo tarafından özel olarak tasarlanan ürünlerle döşendi. En üst düzey seviyedeki konforun; renk, doku ve çağdaş tasarım ile buluştuğu dairelerde, farklı coğrafyaların stil ve yaşam tarzlarından ilham alınarak her detay dikkatle düşünüldü.

Tüm rezidanslarda Divan konforu yaşanacak

Muhteşem manzarasıyla eşsiz bir keyif sunan Mahall Bomonti İzmir’deki konutlarda, Divan konforu yaşanacak. Projedeki tüm rezidanslar Divan markasıyla işletilecek. Divan’ın 60 yıla uzanan köklü otelcilik deneyimiyle 5 yıldızlı hizmet alacak. Mahall Bomonti İzmir, kentin, yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak tasarlandı. Mahall Bomonti İzmir’de konforlu bir yaşam için her şey özel olarak tasarlandı. Açık ve kapalı havuz, spa, fitness merkezi, tenis kortları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarıyla Mahall Bomonti İzmir, çalışanlar, yaşayanlar, her yaştan sakinleri için farklı sosyal seçenekleri bir arada barındırıyor.

mahall_bomonti_3

Tamamıyla mobilyalı teslim edilecek stüdyo daireler yoğun ilgi görüyor

Biri 58 katlı, 9’u tarihi toplam 12 bloktan oluşan projede 470 konut, 572 ofis, 30 ticari birim bulunuyor. Proje 1+0 ‘dan 3+1’e kadar geniş alternatifler sunuyor. Tamamıyla mobilyalı ve otel konseptinde teslim edilmesi planlanan 1+0 daireler yoğun ilgi görüyor.

Kule Ofisler

55’ten 210 metrekareye, 29 ile 57. Katlar arasında yer alan kule ofisler, 3,80 metre tavan yüksekliği, açılan camları ve panoramik Körfez manzarası ile iş dünyasında yeni bir bakış açısı getiriyor.

Loft Ofisler

4 ve 5’inci kata konumlandırılan loft ofisler, 480–530 metrekare aralığındaki genişliği, bölgesel çift kat 8 metre yüksekliğindeki tavanları ve geniş terasları ile İzmir’de bir ilke imza atıyor.

Teras Ofisler

70 ile 530 metrekare aralığında değişen ölçülerde, 4 metre tavan yüksekliği, geniş teras ve bahçeleri, komple açılan camları ile teras ofisler işten ziyade bir yaşam alanı sunuyor.

Tüm birimlerde ortak özellikler

  • Özel lobi
  • Kapalı otopark
  • Ofislerden tarihi binaların yer aldığı meydana direkt ulaşım.
  • Seyir Terası

Muhteşem manzarası ve sosyal donatı alanlarıyla benzersiz

Muhteşem manzarasıyla eşsiz bir keyif sunan Mahall Bomonti İzmir, özgün konseptiyle İzmir’de birçok ilki de bir arada sunacak. Mahall Bomonti İzmir, kentin, yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak tasarlandı. Mahall Bomonti İzmir’de konforlu bir yaşam için her şey özel olarak tasarlandı. Açık ve kapalı havuz, spa, fitness merkezi, tenis kortları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarıyla Mahall Bomonti İzmir, çalışanlar, yaşayanlar, her yaştan sakinleri için farklı sosyal seçenekleri bir arada barındırıyor.

Yolların kesiştiği noktada yaşamı çok kolaylaştıracak

Mahall Bomonti İzmir, kentin kalbinde tüm yolların kesiştiği çok özel konumuyla yaşamı çok kolaylaştıracak. Mahall Bomonti İzmir, Alsancak ve Kordon’a bir adım uzakta. Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikada ulaşım imkânı sağlıyor. Metro istasyonu sadece 400 metre. En uzağı 8 kilometre tam 4 üniversite ve 5 büyük hastanenin tam merkezinde. Öte yandan Urla 20, Çeşme 35, Manisa 25, Aydın 40 dakika uzaklıkta.

 

SAYILARLA MAHALL İZMİR BOMONTİ                                   :

Arazi                                        : 45 bin metrekare

Yatırım miktarı                       : 350 milyon Dolar

Toplam satılabilir alan           : 182 bin metrekare

Metrekare fiyatı (ortalama)   : 2 bin Dolar/metrekare

En düşük – en yüksek fiyat      : 320 bin-1.2 milyon TL

Blok sayısı                               : 12 (3 yeni+9 tarihi)

Teslim tarihi                           : 30.06.2019

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER