MarkaWorld.com

SYNOLOGY ÜRÜN GAMINI YENİ MODELLERLE GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR

SYNOLOGY ÜRÜN GAMINI YENİ MODELLERLE GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR
07 Aralık 2015 - 14:30 'de eklendi ve 1660 kez görüntülendi.

Veri depolama ürünleri sunan Synology, bireyler ve kurumlar için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Ürün gamını DS416 ve DS216play ile güçlendiren firma, ödüllü ürünleri ile en iyi fiyat/performans dengesini sunuyor. 4K videoların hızlı depolanmasına olanak sağlayan ürünler, yüksek hızlı ve şifreli veri transferini kolaylaştırıyor.

synology_2

 

Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte veri artışı inanılmaz boyutlara ulaşırken veri depolama, eskiye oranla daha kritik bir sürece dönüştü. Veri depolama ürünleri, günümüzde her sektörden tüm ölçekteki kurumlar ve son kullanıcılar için verimli ve ideal özelliklere sahip. Büyük ölçekli şirketlerden kamuya, KOBİ’lerden bireysel kullanıcılara kadar geniş bir yelpazeye çözümlerini ulaştıran Synology, bütçe dostu ve yüksek performanslı çözümler sunmaya devam ediyor. Synology ürün ailesine katılan DS416 şifreli veri depolama olanağa sunarken, DS216play ürünü 4K videoların hızlı depolamasını ve kolayca oynatılmasını mümkün kılıyor.

Verilerinizi işletim sistemi bağımsız yedekleyin, istediğiniz an erişin

Günümüzde bireysel kullanıcıların ve kurumların taleplerinin aynı noktada birleşmeye başladığını belirten Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Kullanıcıların tercihlerini belirleyen faktörlerin başında; güvenlik, ölçeklenebilirlik, esneklik ve kolay kullanım geliyor. Birden fazla cihaz kullanmak yerine, tek noktadan bütün işlemler gerçekleştirilmek ve tek bir ürün üzerinden verilere kolayca ulaşılmak isteniyor. Synology olarak sunduğumuz çözümler, işletim sistemi bağımsız çalışıyor ve istenilen her türlü cihazdan verilere ulaşmayı mümkün kılıyor. Bulut uygulamalarına yönelik sunduğumuz yazılımlarımız sayesinde, kullanıcılara esnek kullanım imkânı yaratıyoruz. Tek merkez üzerinden, cihaz ve işletim sistemi bağımsız çalışabilen çözümlerimiz ile kullanıcılarımıza kişisel veya genel bulutta özgür hareket edebilme olanağı sağlıyoruz.” dedi.

synology_4

Veri şifreleme seçeneği ile güvenliği sağlıyor, hızıyla zaman kazandırıyor

Veri depolama ihtiyaçlarına en uygun şekilde hitap eden DS416, yüksek hızda şifreli veri transferini mümkün kılıyor. Yüksek yoğunluklu verileri uygun bütçe ve yüksek performansla depolamayı ve transfer etmeyi kolaylaştıran ürün, KOBİ ve ev kullanıcıları için en ideal veri depolama olanağı sunuyor. 1.4 GHz’lık işlemcisi ve 1 GB belleğiyle DS416 modeli, RAID 5 kurulumlarında 220 MB/sn veri transferi hızına ulaşabiliyor. Şifreleme seçeneğinin aktif hale getirilmesiyle, bu değer okuma için 150 MB/sn, yazma için ise 65 MB/sn olarak kullanılabiliyor. DS416’nın üzerinde bulunan 3 adet USB 3.0 girişi sayesinde ön panel üzerinden de hızlı şekilde veri transferi gerçekleştirilebiliyor. DS416 modeli, sahip olduğu 4 disk yuvası ve şifreleme motoruyla beraber ev ve iş yerlerinde hem yüksek hızlı hem de şifreli veri transferinin önünü açıyor. Yüksek şifreleme özelliği ile DS416, ihtiyaçlara en uygun şekilde yanıt verirken, güvenirliği de standartların üzerine taşıyor.

Performansı yüksek, enerji sarfiyatı düşük

DS216play ürünü, başka uygulamaların kullanılmasına gerek kalmaksızın, gerçek zamanlı 4K videolarının izlenmesini mümkün kılıyor. 2 disk kapasitesine sahip DS216play, bünyesindeki özel birim sayesinde video formatlarını gerçek zamanlı olarak işleyip, ister bilgisayardan ister mobil cihazlardan izlenip, aktarım gerçekleştirilmesine olanak tanıyor. 1.5 GHz’lık çift çekirdek işlemciye ve 1 GB RAM kapasitesine sahip olan DS216play, RAID 1 kurulumlarında, 107 MB/sn okuma ve 91 MB/sn yazma hızlarına ulaşabiliyor. DS216play ile beraber gelen 4K H.265 desteği sayesinde ultra yüksek çözünürlüklü videolar verimli bir şekilde kodlama/çözme desteğine kavuşmuş oluyor. Enerji tasarrufu ile göz dolduran DS216play, işlemlerde 15 vat enerji tüketimi gerçekleştirirken, bekleme durumunda 6.8 vatlık enerji tüketiyor.

synology_3

Ödüllü cihazlar 4K videoları kolayca oynatıyor

Gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara kullanımı kolay veri depolama fırsatı sunan DS416 ve DS216play ürünleri, güvenliği yüksek seviyelere taşıyor. Sunduğu ürünleriyle iki kez üst üste “PCMag Business Choice Award Winner” ödülüne layık görülen Synology’nin yeni ürünleri DS416 ve DS216play, yenilikçi özellikleriyle benzer ürünlerden ayrılıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER