MarkaWorld.com

Sürdürülebilir liderlik Radore’den sorulur

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, sunduğu yenilikçi ileri teknoloji hizmetleri ile kapasitesi ve sektörü farketmeksizin tüm müşterilerine, kritik iş süreçlerine en uygun çözümleri sunuyor.

Sürdürülebilir liderlik Radore’den sorulur
07 Kasım 2016 - 15:13 'de eklendi ve 1484 kez görüntülendi.

Kalıcı, sürekli gelişen ve fark yaratan bir kurum olarak ön plana çıkmak isteyen işletmelerin, yenilikçi ve teknolojik yollar deneyerek, elde ettikleri verileri doğru yorumlaması ve sürdürülebilir çözümler üretmesi gerekiyor. Sürdürülebilirliğin bu denli önem taşıdığı günümüzde, işletmeler için kapasitesi ve sektörü farketmeksizin, teknolojik altyapı, veri güvenliği, sunucu altyapısı, yedekleme gibi konular özellikle dijital dönüşümün de hızlanmasıyla birlikte büyük bir önem kazanıyor.

Küresel yönetim danışmanlığı şirketi The Boston Consulting Group (BCG) tarafından yapılan bir araştırmaya göre ise; küçük işletmelerin sadece yüzde 10’unun teknolojiye daha fazla yakınlaşması halinde, 6 milyon yeni istihdam artışı olduğunu ve  770 milyar dolar da gelir sağlandığını gösteriyor. İşletmelerin gelişimini ve sürekliliğini teknoloji kullanımı, işlenen ve saklanan verinin erişilebilirliği sağlıyor.

Radore Veri Merkezi; sunduğu sunucu barındırma, donanım ve sunucu kiralama, cloud servisleri, web hosting, alan adı, SSL, CDN, yönetim servisleri gibi veri merkezi hizmetleriyle işletmelere operasyonel maliyetlerini düşürme ve verimliliklerini artırma imkanı sağlıyor. İşletmelerin dijital hizmetlerinin kalitesini yükseltirken, esnek modellemeleriyle değişen ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verebilme fırsatı sunuyor.

Radore’nin profesyonel proje yöneticileri ve sistem mühendisleri tarafından, ihtiyaç ve taleplere uygun olarak hazırlanan farklı çözümler sayesinde işletmeler, teknolojik altyapı için harcanacak para, zaman ve iş gücünü minimuma indirirken, güvenlik sorularını da ortadan kaldırıyor.

BT sistemlerini veri merkezinde barındırmak isteyen işletmeler için Radore Veri Merkezi, fiziki koşulları, enerji, iklimlendirme, ağ altyapısı ve fiziksel güvenlik kriterleri sürekli kontrol altında tutulan profesyonel bir ortam sağlıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER