MarkaWorld.com

Sub-Zero, yıllara değil 10 yıllara meydan okuyor

Tasarımları ve şıklığı ile herkesi kendine hayran bırakan Sub-Zero ürünleri, dayanıklılığı ve kalitesiyle de 10 yıllara meydan okuyor. Enplus güvencesiyle satışa sunulan Sub-Zero ürünleri, 25 farklı satış noktasında bulunuyor.

Sub-Zero, yıllara değil 10 yıllara meydan okuyor
10 Ağustos 2016 - 9:56 'de eklendi ve 1211 kez görüntülendi.

Yaşama değer katan fikirlerin hayat bulduğu Enplus Mağazaları’nda tüketicisiyle buluşan Sub-Zero ürünleri dünyanın en kaliteli soğutucu markası olarak kabul ediliyor. Her ürünün uzun ömürlü olacak şekilde tasarlandığı Sub-Zerolar, yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek 20 yıldan daha uzun süren bir performans sergiliyor.

subzero_2

Klasik buzdolaplarından %56 daha uzun ömürlü

Sub-Zero ürünleri tipik bir buzdolabından beklenen dayanıklılıktan %56 oranında daha fazla dayanıklılık gösteriyor. Sub-Zero fabrikalarında üretilen bütün parçalar montaj onayı verilmeden önce dayanıklılık testinden geçiyor. Sub-Zero’nun laboratuvarlarında yapılan ‘Yüksek Hızlı Kullanım Ömrü Testi’ ile bütün parçalar elektrik şoklarına, 175°C sıcaklık dalgalanmalarına ve şiddetli titreşimlere maruz bırakılıyor. Böylece ürünlerin en az 20 yıllık yoğun kullanıma dayanıklılığı ölçülüyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER