MarkaWorld.com

SON 10 YILIN EN SOĞUK KIŞINA KARŞI GARDINIZI, COLUMBIA’NIN SOĞUK VE YAĞMURA KALKAN OLAN ÜRÜNLERİYLE ALIN

SON 10 YILIN EN SOĞUK KIŞINA KARŞI GARDINIZI, COLUMBIA’NIN SOĞUK VE YAĞMURA KALKAN OLAN ÜRÜNLERİYLE ALIN
07 Aralık 2015 - 14:20 'de eklendi ve 1747 kez görüntülendi.

Outdoor ve aktif giyim sektöründe dünyada devrim yaratan Columbia’nın, üstün teknolojili ürünleriyle bu kış sıcacık ve konforlu geçecek.

columbia_2

Columbia tarafından kış şartları için özel olarak geliştirilen ürünler, ister doğada ister şehirde soğuk hava ve yağmura karşı kalkanınız olacak. Üstün teknoloji ve şık tasarımların bir araya getirildiği Columbia Kış koleksiyonunda, termal yansıtıcı etki ile vücut ısısını koruyan Omni Heat, performansı arttırılmış ısıtıcı Turbo-Down ve su geçirmez-hava alabilir özellikli Omni-tech teknolojileri kış aylarında konfor ve spor şıklığı arayanların ilk tercihi olacak.

Columbia’nın yeni sezonda Outdoor severlerle buluşturduğu Titanium koleksiyonu ise sahip olduğu performans, malzeme ve teknolojileri ile sezonun en özel serisi olarak göze çapıyor. Sochi Olimpiyatları’nda Amerika, Rusya ve Kanada takımların yarış dışı kıyafetlerinin sponsorluğunu üstlenen Columbia, Olimpiyat ruhu ve zorlu koşullardan esinlendiği üstün Titanium koleksiyonunu outdoor ve şehir yaşamına adapte ediyor.

columbia_3

Columbia ürünleri, Amerika’nın en çetin doğa koşullarının yaşandığı coğrafyalarından biri olan Kuzeybatı Pasifik bölgesinde, başta şirketin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Gert Boyle ile oğlu CEO Tim Boyle olmak üzere tüm çalışanlar tarafından, bizzat günlük hayatın zorlu doğa koşullarında test ediliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER