MarkaWorld.com

Şişecam’a 2015 Faaliyet Raporu Oscarı

Şişecam Topluluğu 2015 Faaliyet Raporu ile MerComm tarafından bu yıl 30. kez düzenlenen ve dünyanın en prestijli faaliyet raporu yarışmalarından olan ARC’de (Annual Report Competition) ‘Altın’ ödüle layık görüldü.

Şişecam’a 2015 Faaliyet Raporu Oscarı
18 Ağustos 2016 - 15:03 'de eklendi ve 1712 kez görüntülendi.

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu 2015 yılı Faaliyet Raporu ile “Faaliyet Raporlarının Oscarı” olarak bilinen ve faaliyet raporlarının değerlendirildiği en itibarlı yarışmalardan biri olarak kabul edilen, ARC’de (Annual Report Competition) ‘İç Tasarım’ kategorisinde Altın Ödüle layık görüldü. Yarışmaya 70 ülkeden 2000’e yakın firma katıldı.

1987 yılından bu yana sahiplerini bulan ABD merkezli ARC Ödülleri, bugün dünyada herhangi bir yayın ya da ticaret organizasyonuyla bağı bulunmayan tek faaliyet raporu yarışması olma özelliği taşıyor. Büyük kuruluşlardan orta ölçekli şirketlere, devlet kurumlarından STK’lara ve faaliyet raporu ajanslarına kadar geniş bir katılımcı profilinin başvuru yapabildiği yarışma, faaliyet raporlarını yaratıcılık ve yenilikçilik anlayışı ile hazırlayan firmaları ödüllendirmek ve çalışmalarını uluslararası alanda duyurmak hedefiyle gerçekleştiriliyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER