MarkaWorld.com

Sınıfının en iyi performanslı kırıcı delicisi

İnşaat sektöründe fark yaratan ürünleriyle öne çıkan Hilti, yeni Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici ürününü piyasaya sundu. İnovatif ürünlerine yenilerini eklemeye hız kesmeden devam eden Hilti’nin bu yeni kırıcı delicisi, sınıfının en iyi performansını maksimum kullanım kolaylığı ile birlikte sunuyor.

Sınıfının en iyi performanslı kırıcı delicisi
04 Kasım 2016 - 8:10 'de eklendi ve 1496 kez görüntülendi.

Üstün performans ve dayanıklılığa sahip ürünleriyle inşaat sektörüne yüksek katma değer sağlayan Hilti, yeni kırıcı delici ürünü Hilti TE 30 ATC’yi sektör profesyonelleri ile buluşturdu. Kompakt ve hafif bir ürün olan yeni Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici, Hilti’nin patentli sistemleri içinde yer alan ve delici ucun sıkışması halinde anında gücü kesen Aktif Tork Kontrol (ATC) sistemine de sahip.

hilti_2

Sınıfının en iyi performansını maksimum kullanım kolaylığıyla sunan Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici; ergonomik yumuşak malzemeli tutma kolu, ters dönme modu ve uzun ömür vaadiyle de dikkat çekiyor. Kömürsüz motora ve azaltılmış tamir sıklığına sahip olan Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici, çok daha düşük titreşim değeri ile kullanıcı dostu uygulamalara imkan tanıyor.

İnovasyonu yüksek kaliteyle buluşturan Hilti ürünleri ve yeni Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici ürünü, Hilti mağazalarından ve hilti.com.tr internet sitesinden temin edilebiliyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER