MarkaWorld.com

Siemens bir kez daha “Yılın Avrupa Bina Teknolojileri Şirketi” seçildi

Frost & Sullivan, Siemens’in performansının örnek teşkil ettiğini vurguladı.

Siemens bir kez daha “Yılın Avrupa Bina Teknolojileri Şirketi” seçildi
22 Temmuz 2016 - 9:39 'de eklendi ve 1769 kez görüntülendi.

Danışmanlık firması Frost & Sullivan, Siemens Bina Teknolojileri Bölümü’nü, üstün hizmet ve çözümlerini göz önüne alarak 2015 Yılı Avrupa Bina Teknolojileri Şirketi ödülüne layık gördü. Kuzey Avrupa Bölgesi Bina Teknolojileri Direktörü Peter Hallberg ödülü Haziran 2016’da Londra’da Frost & Sullivan Global Başkanı ve Yönetici Ortağı Aroop Zutshi’den aldı.

Frost & Sullivan uzmanları, ödül kararının nedenlerini Siemens’in tüm sektörün gelişmesinde öncü rol oynamasına dayandırdı. Zutshi, “Bina teknolojileri sektöründe Siemens her şeyden öte müşteri odaklı inovasyona odaklanan örnek olacak bir performans sergiledi” dedi.

Siemens Bina Teknolojileri Bölümü’nün güvenli, enerji tasarruflu ve çevre dostu binalar ve yapılar konusunda inovatif bir pazar lideri olma iddiası, kapsamlı çözümleri ve hizmet portföyü ile destekleniyor. Bunun en yeni örneği bulut tabanlı Navigator enerji yönetim platformu. Görüntüleme yazılımı olan Navigator, veri akışını sıkıştırılmış ve genellikle grafiksel bir formatta gösteriyor. Bunun sonucunda enerji ve operasyon performansının üst seviyede ve detaylı olarak tüm işletme çapında izlenmesi sağlanıyor. Özelleştirilebilen, ölçeklenebilen ve kullanımı kolay bir portal olan Navigator, bina sistemlerinin performansının, enerji talebinin ve enerji kaynağının verimli bir şekilde takip edilmesini sağlıyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER