MarkaWorld.com

SIA ve Lufthansa Grup, aralarındaki ortak uçuş faaliyetlerini genişletiyor

Singapur Havayolları (SIA) ve Lufthansa Grup; daha fazla aktarma merkezi ve yeni ortak uçuş noktaları ile müşterilerine daha fazla seçenek sunabilmek için aralarındaki ortaklık anlaşmasını daha da genişletiyor.

SIA ve Lufthansa Grup, aralarındaki ortak uçuş faaliyetlerini genişletiyor
17 Kasım 2016 - 11:52 'de eklendi ve 1293 kez görüntülendi.

Genişletilen ortak uçuşlarla Singapur Havayolları yolcuları; Frankfurt, Münih ve Zürih aktarma merkezleri üzerinden Lufthansa ve SWISS tarafından yapılan uçuşlarla Avrupa’daki farklı noktalara erişim imkanı elde edeceklerdir. SIA yolcularının bu merkezlerden yapabileceği 20’den fazla yeni uçuş noktası şunlar :

ucus_2

  • Frankfurt üzerinden: Aberdeen, Billund, Birmingham, Bologna, Bükreş, Dublin, Edinburgh, Floransa, Gothenburg, Lizbon, Madrid, Porto, Tallinn ve Venedik
  • Münih üzerinden: Madrid, Marsilya, Nice ve Toulouse
  • Zürih üzerinden: Belgrad, Floransa, Lyon, Sofya ve Venedik

ucus_3

Diğer taraftan Lufthansa ve Swiss yolcuları ise, Singapur ile Canberra, Düsseldorf ve Wellington gibi varış noktaları arasında SIA tarafından yapılan uçuşlarla yeni noktalara erişim imkanına sahip olacaklardır. SIA’ya bağlı bölgesel bir şirket olan SilkAir de Lufhansa Grup ile yeni ortak uçuş tanıtımlarını kademeli olarak sürdürecek. Ortak uçuşlar, iki havayolu şirketi tarafından Kasım 2015’te imzalanan ve Avrupa, Güneydoğu Asya ve Güneybatı Pasifik’teki kilit pazarlarda işbirliğini derinleştirmeyi amaçlayan ortak girişim anlaşmasının bir sonucu olarak genişletilmiştir.

Yeni ortak uçuşlar, SIA’nın çeşitli rezervasyon kanalları üzerinden kademeli olarak rezervasyona sunulacaktır.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER