MarkaWorld.com

Serel, suya yön veren teknolojileriyle Design Turkey’in kazananı oldu

Seramik sağlık gereçleri sektörüne kazandırdığı yeni teknolojileri ve estetik tasarımlarıyla SEREL, Design Turkey 2016’nın “Yapı Bileşenleri” kategorisinde “İyi Tasarım Ödülü”ne 2 farklı ürünüyle sahip oldu.

Serel, suya yön veren teknolojileriyle Design Turkey’in kazananı oldu
10 Kasım 2016 - 9:41 'de eklendi ve 1742 kez görüntülendi.

Elginkan Topluluğu markası olarak seramik sağlık gereçleri sektörünün yerli ve öncü kuruluşlarından SEREL, Design Turkey 2016’nın “Yapı Bileşenleri” kategorisinin kazananı oldu. Suya yön veren teknolojileriyle SEREL, klozet ve pisuar temizliğine yepyeni bir bakış açısı getirdi.

Suyun Akışına Getirilen Yeni Perspektifle Kolay Temizlik

Yumuşak bir form kullanılarak tasarlanmış SEREL Luvi Pisuar estetik ve fonksiyonelliği bir arada sağlıyor. Ürün, pisuar temizliğinde hijyeni maksimuma çıkartma amacı ile tasarlandı.

Temizliği zorlaştıracak hiçbir detay kullanılmayan pisuarda, haznenin temizliğini sağlayan su, hazne içerisinde oluşturulmuş yatay bir hattan serbest akış disiplini ile geliyor. Yatay hattan çıkması ile hemen aşağısında bulunan pozitif rölyef ile karşılaşan su, rölyefin yönlendirmesi ile tüm hazneyi kolaylıkla temizlenebiliyor.

Ara bölme üzerinde hiçbir girift alan bulundurmaması ile maksimum temizlik konseptine tam olarak uyum sağlıyor.

serel_3

360 Derece Su Sıçramayan Klozet Temizliği 

Serel temizleme suyuna yön vererek, klozetin iç yüzeyinin yıkanmasını sağlayan aynı zamanda kanal kısmının temizliği sorununu ortadan kaldıran ve sıçratma problemi yaratmayan çözümü üretti. Poseidon Klozet alışılagelmiş girintilerden arındırılarak, kanal temizliğinde yaşanan problemlerin sıfıra indirilmesi için yapı üzerinde temizlik zorluğu çıkartan hiçbir detay bulunmaması fikri ile tasarlandı.

Poseidon klozet maximum temizlik konsepti ile yola çıkılarak tasarlandığından, akış sistemi (hazne yapısı), yüzey teknolojisi, uyumlu klozet kapağı ve fiziksel özellikleri temizliği ön planda tutmuştur. 4,5 ℓ. ile tam fonksiyon yaparak %25 su tasarrufu sağlayan Poseidon Klozetler, klozet kapağı, kolay sökülür-takılır ve yavaş-sessiz kapanma özelliğine sahiptir.

Serel Poseidon Klozet iç haznenin her noktasını temizleme suyunun çıkışına verdiği form ile temizleyebilmektedir. Geleneksel kullanım klozetlerin ulaşılamayan noktalarında kirli ve ulaşılamayan yüzeyler barındırmasına sağladığı çözüm ile maksimum hijyen konseptini ortaya çıkartmıştır.

serel_2

SEREL Sürdürülebilirliğe Büyük Önem Veriyor 

SEREL markalı tüm ürünler Avrupa standartlarında EPD sertifikasına sahip, doğa ve kullanıcı dostu, su tasarrufuna ve hijyene önem veren teknolojilere göre üretilmektedir. SEREL Poseidon klozet 4,5 ℓ. ile tam fonksiyon yaparak %25 su tasarrufu sağlıyor. SEREL’in Design Turkey’den de ödülle dönen ürünleri Poseidon Klozet ve Luvi pisuar yine bir SEREL teknolojisi olan yüzey teknolojisi “Hygiene+” sayesinde; kir tutmuyor, bakteri oluşumunu engelliyor, kolay temizleniyor. Bu sayede, ürün kalitesi yıllarca eskimeden sürdürebilir. Kullanım ömrünü tamamladıktan sonra, dolgu malzemesi olarak veya ateş tuğlasında hammadde olarak kullanılabiliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER