MarkaWorld.com

Rio’da olimpiyatların drenaj çözümlerinde tercihi yine “ACO”

1972’den beri on birinci kez Olimpiyat Oyunları’na su yönetiminde farklı çözümlerle altyapı sağlayan, teknik olarak geliştirdiği ürün yelpazesiyle tüm dünyada dış ve iç drenaj sistemlerinde ve polimer beton paslanmaz çelik imalatında lider ACO, Brezilya’nın Rio de Janerio kentinde düzenlenen 2016 Olimpiyat Oyunları için stadyum ve şehir altyapısında profesyonel drenaj sistemleri sağladı.

Rio’da olimpiyatların drenaj çözümlerinde tercihi yine “ACO”
11 Ağustos 2016 - 15:09 'de eklendi ve 2075 kez görüntülendi.

Olimpiyat Ateşi ile aydınlanan Maracana Stadyumu’nun girişi, ACO’nun yüzlerce metre Polimer Beton Drenaj Kanalları ile hazırlandı. Dış yüzeylerin su drenajı için üretilen Polimer Beton Drenaj Kanalları ile suyun sağlıklı bir şekilde toplanması, ürünlerin kolay taşınabilmesi ve hızlı montaj edilebilmesi ile zaman ve işçilikten tasarruf edilmesi amaçlandı.

aco_3

ACO, Olimpiyat Merkezleri’nden biri olan Deodoro Kompleksi’nde bulunan BMX Kursu ve Hokey Merkezi ile Olimpiyat Parkı’nda yer alan Tenis Merkezi için drenaj garantisi sağladı.

ACO ürünleri Maua Meydanı ile birlikte, Galea Havaalanı’nın havaalanı ve otopark alanında, hızlı otobüs yolu Transoesta ve TransOlimpica’da, ayrıca Rio de Janeiro şehrinin batı şehir merkezi ile güneyini bağlayan VLT raylarında da şehre yardımcı olmak için kullanılan anahtar altyapı projelerine dönüşüyor.

aco_2

Tüm dünyanın gözünün Brezilya’da olduğu bugünlerde, Olimpiyat Oyunları’nda aktif bir rol oynayan ve şu an Güney Amerika’nın Operasyon ve Tedarik Merkezi olan Brezilyalı ACO takımı, tüm katılımcı ülkelere ve sporcularına, Rio 2016 Olimpiyatları’nda başarılar diliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER