MarkaWorld.com

Rigips’ten ileri teknolojiye sahip yeni nesil levha: Habito

Saint-Gobain Grubu’nun ileri teknolojiyle üretilen yeni nesil levhası Habito, yüksek kalite teknik özellikleri ve kullanıcı dostu çözümleriyle iç mekanlarda yaşam konforunu artıran performans kriterleri sunuyor.

Rigips’ten ileri teknolojiye sahip yeni nesil levha: Habito
19 Temmuz 2016 - 9:21 'de eklendi ve 1548 kez görüntülendi.

Türkiye’de 2001 yılından bu yana yapı malzemeleri sektöründe, yapı açıları, duvar ve asma tavan sistemleri konularında faaliyet gösteren Saint-Gobain Rigips’in bağlı olduğu Saint-Gobain Grubu tarafından üretilen yeni nesil levha Habito, yüksek yangın dayanımı, akustik performans, darbe dayanımı, yüksek taşıma kapasitesi ve doğrudan vidalama yapılabilme imkânı ile aynı anda birçok performans kriterini sağlayabilen bir yapıya sahip.

Son kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yaşam kalitesini artırmak üzere ileri teknolojiyle geliştirilen yeni nesil Habito alçı levhalar, geleneksel duvar sistemlerinin aksine yüksek teknik özellikleriyle ön plana çıkıyor.

rigips_3

Özel bir alet gerektirmeden sıradan bir tornavida ile duvar üzerine vidalamanın yapılabileceği levha sistemleri, kullanıcıya mekanları istedikleri gibi tasarlama ve gerektiğinde yeniden düzenleme imkanı sağlıyor. Tek ahşap vidası ile 15 kg. noktasal yük taşıma kapasitesine sahip olan Habito, yüksek darbe dayanımıyla son derece dayanıklı duvar sistemleri tasarlamaya imkan veriyor. Güçlendirilmiş çekirdek yapısına sahip Habito levhalar, %100 geri dönüştürülebilir olmalarıyla da sürdürülebilir bir yaklaşım sergiliyor.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER