MarkaWorld.com

Radore Veri Merkezi’nden Dell PowerEdge R410 fırsatı

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, aylık kiralama ücreti 565 TL olan ve performansıyla dikkat çeken Dell PowerEdge R410’u yıllık taahhüt ile alındığı takdirde tüketicilere 339 TL’ye sunuyor

Radore Veri Merkezi’nden Dell PowerEdge R410 fırsatı
21 Ekim 2016 - 16:15 'de eklendi ve 1583 kez görüntülendi.

Radore Veri Merkezi, son teknoloji ürünü sunucuları tüketicileri için rakipsiz fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Aylık kiralama ücreti 565 TL olan Dell PowerEdge R410’u, tüketicilerine 339 TL (KDV dahil) üzerinden sunuyor.

Tüketiciler, birçok Bilişim Teknolojileri ortamının gereksinimini karşılayacak şekilde tasarlanan Dell PowerEdge R410’a, yıllık kiralamalarında rakipsiz bir fiyata sahip olabiliyorlar. Stoklarla sınırlı olan kampanyada ayrıca 100 Mbit/s internet erişimi de ücretsiz olarak sunuluyor.

Yapılandırılabilen, paylaşımsız ve kotasız internet erişimli (100 Mbit/s) hizmet, son teknoloji ürünü sunuculardan oluşuyor. Meydana gelebilecek donanım problemlerine karşı tüm sunucular garanti kapsamında olup, mesai saatleri içinde 4, mesai saatleri dışında 8 saat içinde garantili donanım değişikliği yapılabiliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER