MarkaWorld.com

Pronet’ten tasarruf sağlayan çözüm: Akıllı Termostat

Pronet, Türkiye’nin ilk akıllı güvenlik sistemi Pronet Plus ile sunduğu çözümlere Akıllı Termostat’ı da ekledi. Akıllı Termostat ile kullanıcılar, ev ya da işyerlerindeki kombilerini uzaktan açıp kapatabiliyor, ısı seviyesini ayarlayabiliyor ve bu sayede ısınma giderlerinde yüzde 40’lara varan tasarruf sağlayabiliyor.

Pronet’ten tasarruf sağlayan çözüm: Akıllı Termostat
21 Eylül 2016 - 10:36 'de eklendi ve 1664 kez görüntülendi.

Güvenlik sektörünün lider şirketi Pronet, hizmetlerini sadece hırsızlık girişimlerine karşı önlem almakla sınırlamıyor ve kullanıcılarına akıllı güvenlik hizmetlerini de sunuyor. Türkiye’nin ilk akıllı güvenlik sistemi olan Pronet Plus ile acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve hatta dışarıda yaşanabilecek tehlikelere karşı tam koruma sağlayan Pronet, şimdi sunduğu bu çözümlere Akıllı Termostat’ı da ekliyor. Tüm Türkiye’de satışa sunulan Akıllı Termostat ile kullanıcılara kombilerini uzaktan açma-kapama ve ısı ayarı yapabilme konforu sunuluyor.

pronet2

Store ya da Google Play üzerinden akıllı cihazlara indirilebilen, Pronet Plus Akıllı Güvenlik Sistemi ile birlikte çalışan Akıllı Termostat ürünüyle kullanıcılar ev ya da işyerlerinden uzakta olsalar bile kombilerini kontrol edebiliyor. Kullanıcılar, Akıllı Termostat sayesinde evlerine ya da işyerlerine varmadan kombilerini açabiliyor, ortamın ısısını ayarlayabiliyor. Ebeveynler, evden uzakta olsalar bile çocuklarının oda sıcaklığını kontrol ederek istedikleri seviyede tutabiliyor. Akıllı Termostat, Pronet Plus ile çalışan yapısı sayesinde mekan dışındayken kurulduğunda ortam ısısını daha önce belirlenmiş istenen sıcaklığa otomatik olarak düşürüyor. Günlük ya da haftalık olarak 3 farklı saat diliminde istenen sıcaklığa programlanabildiği için Akıllı Termostat kullanıcılarına ekonomi ve konforu bir arada sunuyor. Akıllı Termostat sunduğu bu özellikler sayesinde, müşteri kullanımına bağlı olarak ısınma giderlerinde de yüzde 20 – 40 oranında bir tasarruf sağlayabiliyor. Pronet’in Akıllı Termostat’ın yanı sıra Akıllı Video ve Akıllı Kilit gibi farklı çözümleri de bulunuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER