MarkaWorld.com

PORLAND, 27. ULUSLARARASI KONAKLAMA VE AĞIRLAMA EKİPMANLARI İHTİSAS FUARI’NDA

PORLAND, 27. ULUSLARARASI KONAKLAMA VE AĞIRLAMA EKİPMANLARI İHTİSAS FUARI’NDA
15 Ocak 2016 - 10:29 'de eklendi ve 3450 kez görüntülendi.

Porselen üretiminde Türkiye’nin lider markası Porland, Antalya’da 13 Ocak’ta başlayan ve 16 Ocak’a kadar devam edecek olan Anfaş Hotel Equipment Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda yerli ve yabancı binlerce ziyaretçi ile buluştu.

porland_2

Expo Center Hall 4 – 2B standında farklı ve modern çizgileri ile yeni sezona ait özel ürünlerini ve Seasons Koleksiyonunu tanıtan Porland, üretici kimliğinin yanı sıra Türkiye’nin her yerine hızlı servis ağına sahip toptan satış kanalı ile büyük ilgi gördü.

Porland’ın, ilk kez Anfaş Hotel Equipment Fuarında görücüye çıkardığı Seasons Serisi, doğadan gelen, kendiliğinden oluşmuş havası taşıyan natürel toprak tonlarının öne çıktığı, antik görünümlü desen uygulamalarından oluşuyor.

porland_3

Turkuaz (sea spray), mercan (coral), grafit (graphite), kırmızı (magma), bej (oatmeal), taş (stone), buğday (wheat) renklerinden oluşan Seasons Koleksiyon, toplam yedi farklı renk seçeneği ile her mevsim sınırsız kombinasyon fırsatı sunuyor.

Hem ev hem de profesyonel kullanıcılara yönelik tasarlanan seride; çok amaçlı minimal tabaklar, farklı boylarda düz ve kayık tabaklar, pizza ve peynir tabakları, sosluklar, çukur tabaklar, biftek tabağı, farklı boylarda sahanlar, kahvaltı tabağı ve ikram grubu ürünler yer alıyor.

porland_4

Porland Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Yazıcı, serinin ar-ge laboratuvarlarında test edildiğini ve dayanıklılığı arttırılmış alüminalı porselen yapısında ürettiklerini belirterek, Seasons Serisi ile ilgili ‘’Piyasada bulunan birçok renkli üründen en büyük farkı, tokluk ve çarpma dayanım açısından çok daha iyi yapıda olması. Yüzeyinde parlak reaktif sır özelliği bulunan serinin, her parçası tek tek el işçiliği ile hazırlandı. Sırları lüster görünümlü  ve oldukça parlak olmasına rağmen kesinlikle Pb-Cd içermiyor‘’ dedi.

porland_5

Sunumlarda şeflere ve işletmelere sağlayacağı ayrıcalık ve kolaylıklara ilişkinde bilgi veren Yazıcı, ‘’Sadece Seasons serimiz değil tüm Porland ürünlerimiz, kullanım şartları göz önünde bulundurularak tasarlanıyor ve üretiliyor dolayısıyla her ürün kendi kategorisinde önemli ayrıcalıkları hiç kuşkusuz sunuyor. Profesyonel kullanıcılarımızın, özellikle horeca kesiminin, kullanım sıklığı fazla olduğundan, güçlendirilmiş kenar yapısı ile çarpma ve darbelere dayanıklı olması önceliği vardır. Seasons, yapılacak servisin amacına uygun formda ve ölçüde, ergonomik, yüzey sertliği yüksek, kenar yapısı çarpma ve darbelere dayanıklı bir seridir. Kolay depolanabilmesi için istiflenebilir olması ve tedarik açısından devamlılığının olması birlikte çalıştığımız danışman şeflerimizin taleplerini en yüksek düzeyde cevap verecek şekilde deneyimlendi’’ dedi.

Porland 2016 yılında yurt içi fuarların yanı sıra yurt dışında da pek çok fuarda ziyaretçileri ile buluşacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER