MarkaWorld.com

POLİMEKS, AVRUPA’NIN EN PRESTİJLİ ÖDÜL PROGRAMI EUROPEAN BUSINESS AWARDS’DA YARIŞIYOR

POLİMEKS, AVRUPA’NIN EN PRESTİJLİ ÖDÜL PROGRAMI EUROPEAN BUSINESS AWARDS’DA YARIŞIYOR
13 Ocak 2016 - 9:29 'de eklendi ve 1496 kez görüntülendi.

Ulusal ve uluslararası birçok önemli projeye imza atan ve dünyanın en büyük 250 müteahhit firması arasında Türkiye’yi en üst seviyelerde temsil eden Polimeks, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan European Business Awards’da “Yılın Büyüme Stratejisi Elite Ödülü / The ELITE Award for Growth Strategy of the Year ” kategorisinde yarışıyor.

polimeks_2

Yarışmanın birinci aşamasını geçen Polimeks, ülke elemelerinde birçok rakibini geride bırakarak “Ülke Şampiyonu” seçildi.

European Business Awards’ın ikinci aşaması olan halk oylaması için hazırlanan tanıtım videoları da ödül programının internet sitesinde yer almaya başladı. Tüm dünyadan dileyen herkesin oylamaya katılabileceği program kapsamında Polimeks’in katılım videosunu izlemek ve oy vermek isteyenler http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/turkey/16751 linkinden ulaşabilir.

Hem halk hem de jüri oylamasının olacağı bu süreçte yarışmacı firmalar bir tur daha geçip, yarışmaya Ruban D’Honneur  ödülü sahibi olarak yurt dışında gerçekleşecek final jüri toplantısı ile devam etme hakkını elde edecekler. Oylama 26 Şubat 2016 tarihine kadar sürecek.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER