MarkaWorld.com

Pet Fuarı, Alman eğitimciler ve showlarına hazırlanıyor

Bu yıl beşincisi düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek Evcil Hayvan Fuarı Petzoo Türkiye’ye, Avrupa’nın bir numaralı köpek eğitim okulu Hunde Trainer Team katılıyor.

Pet Fuarı, Alman eğitimciler ve showlarına hazırlanıyor
21 Eylül 2016 - 9:35 'de eklendi ve 1721 kez görüntülendi.

Alman Hunde Trainer Team’den 3 kişilik ekip ile birlikte Türkiye temsilcisi Uğur Kurşun ve ekibi; köpek eğitimi, köpeklerde davranış bozuklukları, köpeğin sahibi ile iletişimi konularında ücretsiz seminerler verecek. Ayrıca. İstanbul Agility &Frisbee Team ilginç ve eğlenceli gösterilere de imza atacaklar.

Geçen sene büyük bir beğeni ile bütün ilgileri üzerine çeken köpekli sporlar ve gösteriler bu yıl daha da heyecanlı olacak. 22 – 25 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak fuar, her sene evcil sahipleri tarafından merakla beklenen bir organizasyon haline geldi. 2 senedir fuara renk katan Köpekli Showlar ise fuarın en çok ilgi çeken etkinliklerinden biri.

Alman Köpek Eğitim okulu Hunde Trainer Team’den Başkan Susanne Fecker, Sandra Grübl ile Hunde Trainer Team Turkey okulunun sahibi eğitmen Uğur Kurşun ve ekibi 3 gün boyunca sürpriz gösteriler, itaat eğitimleri ve ilginç oyunları ile fuara renk katacaklar.

petzoo_2

Alman Hunde Trainer Team Hakkında :

Köpek eğitmenlerinden oluşan ve eğitmen yetiştiren, Almanya’da bununla ilgili yasa çıkmasına ön ayak olan uluslararası bir kuruluştur. 2010 yılından bu yana köpek davranışları üzerine terapi eğitimi veren özel bir eğitim sistemi uygulamaktadır.

Eğitmenlerin buluştuğu ortak düşünce;

insan ve köpeğin şiddet içermeyen birlikteliğinde; köpeğin sahibine saygılı ve itaatkar olmasını sağlayan davranış şeklinin geliştirilmesi. Bu topluluğun amacı; köpeklerin desteği ile ortak buluşma noktası yaratarak, eğitim ve özel yaşamda kişisel liderlik özelliğinin vurgulanması

Hunde Trainer Team Turkey ve Uğur Kurşun Hakkında :

1992 yılından beri kendini köpek eğitimine adamış olan Uğur Kurşun, bununla ilgili yurtdışında çeşitli eğitimler almış ve Türkiye’yi uluslararası arenada temsil ederek pek çok ödülle geri dönmüş ilk ve tek köpek eğitmenlerindendir.

İstanbul Agility & Frisbee Team takımının başında köpekli sporlar eğitimleri veren de veren Uğur Kurşun; 2016 yılı başında Hunde Trainer Team’den eğitim almış ve üstün başarılarla geri dönerek, Alman okulun Türkiye Temsilcisi olmayı başarmıştır. Hunde Trainer Team Turkey, Türkiye’de bu işin resmileşmesi, kaliteli eğitmenler yetiştirilmesi konusunda çalışmalar yapmaktadır.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER