MarkaWorld.com

Penta’dan tasarrufa önem veren tasarımlar

Mutfakta yemek yaparken kadınların en büyük sıkıntıları arasında belki de en önemlisi yağlı, sabunlu, unlu kısacası kirli ellerle armatür açıp kapatmak, suyu açık bırakmak olmaktadır. Buna banyolardaki temizlik süreçleri de eklenince boşa akan her damla suyun ziyan olması kaçınılmaz olmaktadır.

Penta’dan tasarrufa önem veren tasarımlar
21 Eylül 2016 - 9:29 'de eklendi ve 1523 kez görüntülendi.

İnovatif çözümler sunan Penta Banyo, dokunmatik ve fotoselli evye armatürleriyle bu sorunları ortadan kaldırıyor. Dokunmatik Evye armatürüne dokunduğunuzda çalışmaya başlıyor tek dokunuşla da kapanıyor. Armatürün üst kısmında bulunan piller sayesinde yapacağınız her dokunuş algılanıyor ve otomatik olarak açılıp kapatılıyor. Ayrıca geliştirilen 4 AA pil teknolojisi sayesinde armatürün pilini değiştirmeden 110 bin kez açıp kapamak mümkün. Pillerinin bitmesi durumunda armatür manuel olarak da çalışıyor.

penta_2

Penta Teknolojiyi Unutturmuyor…

İster çift yönlü ister tek yönlü algılama sensörü ile fotoselli evye armatürlerinde ise dokunmanıza bile gerek kalmıyor… Tercih kullanıcının mutfak/banyo keyfinde diyen Penta, mutfakta da banyoda da teknolojiyi unutturmuyor.

Tasarruf sağlamak isteyenlerin tercih ettiği fotoselli ürünler hem kullanım kolaylığı sağlıyor, hem de yaşam alanlarına hareket özgürlüğü getiriyor.

Konuyla ilgili Penta Banyo Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Koordinatörü İsa Baş, “Penta, kurulduğu 2001’den beri ürettiği inovatif ve çözüm odaklı ürünleriyle pazarda marka değerini her geçen gün artırıyor. Amacımız sadece yeni seri bir armatür çıkarıp, bunu kullanıcımıza sunmak değil. Kullanıcısının yaşam alanlarına değer katan, onlara çözümler sunan kimliği ile Penta bir armatür markasından daha fazlasını sunuyor.”

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER