MarkaWorld.com

Pendik Sahil Konakları’ndan vade farksız yepyeni kampanya

Anadolu yakasının en hızlı prim yapan bölgelerinden Pendik sahilde inşa edilen aile konseptli Pendik Sahil Konakları yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Vade farksız 72 ay ödeme kolaylığı sunan proje, Evra Grup ve Has Kule imzası taşıyor. 15 Eylül tarihine kadar geçerli olan ve sınırlı sayıdaki daireleri kapsayan kampanyada dairelerin liste fiyatı üzerinden yüzde 5 indirim uygulanacak. Yüzde 20’sinin peşin olarak ödeneceği daire fiyatının yüzde 10’u da esnek ödeme kolaylığı ile 1 yıl içinde tahsil edilecek.

Pendik Sahil Konakları’ndan vade farksız yepyeni kampanya
29 Ağustos 2016 - 11:46 'de eklendi ve 1938 kez görüntülendi.

Evra Grup ve Has Kule imzasıyla hayat bulan 7 bin metrekare alana kurulu, çok sayıda sosyal alan barındıran Pendik Sahil Konakları adalar manzarasına sahip olmasıyla yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Metrekaresi 8 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan proje 15 Eylül’e kadar geçerli yaz kampanyası fırsatı ile alıcılarını bekliyor. Kampanyanın detayları ile ilgili açıklama yapan Eski Kartal Belediye Başkanı, Has Kule Grup Başkanı Av. Hüsamettin Koçak “Sınırlı sayıda daireler için vade farksız 72 ay ödeme kolaylığı ile herkese Pendik’in cazibe merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam imkânı sağlıyoruz. Gayrimenkul sektörüne de canlılık getirecek kampanya çerçevesinde ev almak isteyenler, önce liste fiyatından yüzde 5 indirimden faydalanacak. Ödemenin yüzde 20’si peşin olmak üzere yüzde 10’unu da 1 yıl sonra esnek olarak yapabilecekler.” dedi.

pendik_sahil_2

Ada manzaralı 180 daire Sahiplerini Bekliyor

Deniz ve adalar manzarasıyla doğanın en güzel halini hayatın merkezine yerleştiren Pendik Sahil Konakları geniş ve çekirdek aile ve yeni evli çiftler düşünülerek tasarlanmasıyla alıcılarını cezbediyor. Sosyal alanları ile de fark yaratan proje; yürüyüş alanları, sauna, Türk hamamı, spor kompleksleri, çocuk oyun alanları ve konak sahiplerine özel 2 katlı akıllı otoparka sahip olması özellikleri ile dikkat çekiyor.

pendik_sahil_3

150 milyon TL yatırım maliyetine sahip projenin ayrıca peyzajı ve sosyal alanları ile Anadolu Yakası’nın en yeni gözde bölgesi haline gelen Caddebostan-Pendik sahil kordonunda yer alması da tercih sebepleri arasında bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 11 dakika, İDO iskelesine, Metro’ya ve E-5’e 4 dakika, Tem’e 8 dakika, Pendik Marina’ya 3 dakika, Hızlı Tren’e ise 2 dakikalık mesafede olması ev sahiplerine alternatif bir ulaşım imkanı sağlıyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER