MarkaWorld.com

PARK DEDEMAN ELAZIĞ İÇİN İŞLETME ANLAŞMASI İMZALANDI

PARK DEDEMAN ELAZIĞ İÇİN İŞLETME ANLAŞMASI İMZALANDI
23 Kasım 2015 - 15:28 'de eklendi ve 2416 kez görüntülendi.

Dedeman Grubu; Ballıca Otelcilik ile Park Dedeman Elazığ otel için işletme anlaşması imzaladı. Dedeman Grubu’nun iş dünyasının konaklama ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla hayata geçirdiği ikinci markası Park Dedeman konseptiyle hizmet verecek Park Dedeman Elazığ oteli, 1 Ocak 2016’dan itibaren hizmet vermeye başlayacak.

dedeman_1

Dedeman Grubu ile Ballıca Otelcilik arasında gerçekleşen işletme sözleşmesi imza törenine: Ballıca Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ballıca, Dedeman Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, Dedeman Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Rıfat Dedeman, Dedeman Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Banu Dedeman, Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Emrullah Akçakaya ve Dedeman Grubu yöneticileri katıldı.

dedeman_2

Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, Park Dedeman Elazığ hakkında şunları söyledi: “Park Dedeman konseptimiz ile Elazığ’da konuklarımızı ağırlayacağız. Dedeman Grubu olarak yurtiçi ve yurtdışındaki projelerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Nisan 2015’te Moskova’daki ilk otelimiz Park Dedeman Izmailovo Moscow zincirimize katıldı. Haziran 2015’te ise iş dünyasının kalbi Levent’te Park Dedeman Levent otelimizde misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Grup olarak 2016 yılına Park Dedeman Elazığ otelimizin açılış heyecanı ile başlayacağız. Sonrasında yıl içinde planladığımız Trabzon, Tokat ve Osmaniye otellerimizin açılışları için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Sahip olduğu tarihi ve kültürel değerleri günümüze taşıyan Elazığ’da, Ocak 2016’da açılacak yeni otelimizin hem şehre hem de ülke turizmine hayırlı olmasını diliyoruz.”

dedeman_3

Şehrin kalbinde Dedeman Kalitesi

Şehrin en merkezi yerinde konaklama imkanı sağlayacak Park Dedeman Elazığ, toplam 72 oda ile konuklarını ağırlayacak. Park Dedeman Elazığ; birbirinden farklı konseptlerde 3 süit ve her biri özenle hazırlanmış 66 standart oda, 3 adet engelli odası ve sigara içmeyen misafirlere özel  kat ile ayrıcalıklı bir konfor yaşatacak. Birisi Balo salonu olmak üzere toplam 3 toplantı salonu ile özel davetler ve düğün organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Otel bünyesinde Türk Hamamı, sauna, tuz odası, kapalı yüzme havuzu, dinlenme salonu, masaj ve cilt bakımı imkanları bulunan 700 metrekare üzerine kurulu SPA ve fitness center; restaurant ve iki bar bulunuyor.  Ayrıca Park Dedeman Elazığ’da; Unesco Dünya Kültür Mirası Temsili Listesi’ne de giren bir nevi halk eğitimi olarak tanımlanabilecek, Harput kültürünün bir parçası “Kürsübaşı” geleneği de “Meskhane”de devam ettirilecek.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER