MarkaWorld.com

Ottoman Hotel Imperial’a ‘The Best Location’ ödülü

Tarihi Sultanahmet Yarımadası’nda yer alan Ottoman Hotel Imperial, Haute Grandeur Global Hotel Awards Ödülleri kapsamında, “The Best Location” ödülüne layık görüldü.

Ottoman Hotel Imperial’a ‘The Best Location’ ödülü
07 Kasım 2016 - 7:53 'de eklendi ve 1369 kez görüntülendi.

Dünyanın dört bir yanından en iyi oteller, 20 Ekim tarihinde Abu Dabi Fairmont Bab Al Bahr’da düzenlenen Ödül Galası Töreninde Haute Grandeur Küresel Otel Ödülleri (Haute Grandeur Global Hotel Awards) ile ödüllendirildi. Türkiye’de ödülü kazanan tek otel ise, Ottoman Hotel Imperial oldu. Ottoman Hotel Imperial daha once de uluslararası alanda 2 kez ödül kazanmıştı.

7 kıtada 172 ülkenin, 94 kategoride mücadele ettiği yarışmada, 350’ye yakın davetlinin katıldığı törende Ottoman Hotel Imperial’in ödülünü, Ottoman Hotels Group Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Konuşur ve Ottoman Hotels Group Genel Müdürü Serdar Balta ile birlikte aldı.

ottoman_2

Dünyanın en önemli tarihi yapılarından biri olan Ayasofya’nınhemen yanında yer alan ve konuklarına eşsiz Ayasofyamanzarasında güne merhaba deme konforu yaşatan Ottoman Hotel Imperial ‘de, toplam 49 oda yer alıyor. Ottoman Hotel Imperial bünyesinde yer alan Matbah Restaurant da, OsmanlıSaray Mutfağı’ndan lezzetleri günümüze taşıyarak konuklarına sunuyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER