MarkaWorld.com
Markaworld

Otel odalarındaki görünmez tehlike…

Maratem Anti-Mite, yaşam alanlarını mite’lardan koruyor.

Otel odalarındaki görünmez tehlike…
06 Haziran 2017 - 15:34 'de eklendi ve 774 kez görüntülendi.

Otellerde müşteri memnuniyetinin en temel faktörü, odaların temizliği. İnsan sayısı ve sirkülasyonun fazla olduğu işletmelerde yeterli hijyen sağlanmadığında ise yatak, döşeme ve halı gibi noktalar gözle görülemeyen mite’lara ev sahipliği yapıyor. Buna bağlı olarak bu ortamlarda bulunan insanlar üzerinde alerjik etkilerin görülme riski de artıyor. Endüstriyel hijyen ürünlerinin öncü markası Maratem, işletmelerde hijyen standartlarını geliştirecek yeni Anti-Mite ürünü ile yaşam alanlarının daha sağlıklı olmasına yardımcı olurken uzun süre koruma sağlıyor.

İşletmelerde misafirlerin rahat etmesi ve kesintisiz bir uyku, müşteri memnuniyetini olumlu etkiliyor. Özellikle alerjik bünyeye sahip otel misafirlerinin konaklama sırasında ortaya çıkabilecek nefes almada güçlük, baş ağrısı, ciltte kaşıntı gibi şikayetlerini engellemek için yatakların, halıların ve koltukların periyodik olarak özel ürünlerle temizlenmesi gerekiyor.

İşletmelerin çözüm ortağı Eczacıbaşı Profesyonel’in endüstriyel hijyen markası Maratem, yeni ürünü Maratem Anti-Mite ile mite’ların sebep olduğu alerjik rahatsızlıkların önüne geçiyor.

Üç aya kadar mite’lardan koruyor

Yatak, halı, kilim, koltuk, perde, araba koltuğu, pelüş gibi yüzeylerde kullanılabilen Maratem Anti-Mite; kokusuz özelliği sayesinde rahat bir kullanım sağlarken, kullanıldığı yüzeyde leke bırakmıyor.

Etken maddesi sayesinde mite’ların üremesini engelleyen ortamın oluşmasını sağlayan Maratem Anti-Mite, kullanıldığı alanlarda üç ay boyunca mite’lara karşı koruma sağlıyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER