MarkaWorld.com

NUROL PARK’IN VAAD ETTİĞİ MÜKEMMEL YAŞAM, ÖRNEK DAİREDE GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

NUROL PARK’IN VAAD ETTİĞİ MÜKEMMEL YAŞAM, ÖRNEK DAİREDE GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
16 Kasım 2015 - 14:50 'de eklendi ve 1723 kez görüntülendi.

İstanbul’a seçkin projeler kazandıran Nurol GYO’nun şehrin yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te hayata geçirdiği Nurol Park, modern mimari ile mahalle hayatını mükemmel bir proje ile buluşturuyor. Nurol Park’taki ayrıcalıklı yaşamı yansıtan örnek daire ise rahatlık ve konforun ön plana çıktığı şık dekorasyonu, modern ve estetik çizgilere sahip mobilyaları, yemek masası, özel olarak imal edilmiş iç mekan ve duvar malzemeleri ve aksesuarları ile ev sahiplerine ilham veriyor.

nurol_1

Nurol GYO, İstanbul’da yepyeni bir yaşam hayali kuranları Nurol Park’ın satış ofisindeki örnek dairede ağırlıyor.

Özel aksesuarların kullanıldığı daire, seçkin markaların estetik çizgilere sahip mobilyaları, şık aydınlatmaları, gün ışığını ideal şekilde odaya taşıyan geniş pencereleri ve özel imalat iç mekan malzemeleri ile kusursuz bir yaşam alanı sağlıyor.

Estetik ve kullanışlı mutfak dolapları, akrilik esaslı şık ve geniş tezgahı, özel üretim ebeveyn dolapları da, Nurol Park’ta yerini alacak olan ev sahiplerini bekleyen keyifli yaşamın ipuçlarını veriyor.

nurol_2

Her ihtiyaca uygun daireler

Nurol Park, günümüz ihtiyaçlarını karşılayan loft, rezidans ve tower daireleri geleneksel mahalle yaşamından esinlenen alışveriş alanları ve geniş peyzaj alanlarıyla keyifli bir yaşam sunuyor.

Nurol Park’ta her detayı yüksek konfor düşünülerek tasarlanmış 84 loft, 544 residence, 884 tower olmak üzere 1512 daire bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı ‘loft daireleri’, 1+1 ve 2+1 seçeneklerinin bulunduğu ‘residence daireleri’ ile 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin olduğu tower daireleri, farklı ihtiyaçlara en uygun çözümü sunan özelliklere sahip.

nurol_3

Kolay ulaşım imkanı

E-5 ve TEM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspress yolu üzerinde bulunan Nurol Park prestijli konumuyla, kolay ve modern ulaşım imkânı sunuyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havaalanı Projesi’nin ulaşım alternatiflerine çok yakın olan Nurol Park’ın hemen yanında bulunan iki metro durağı da, şehrin her yerine kolay ulaşımı mümkün kılıyor.

 

konutonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER