MarkaWorld.com

NUROL PARK OFİSLER SIFIR PEŞİNAT AVANTAJIYLA SATIŞA ÇIKIYOR

NUROL PARK OFİSLER SIFIR PEŞİNAT AVANTAJIYLA SATIŞA ÇIKIYOR
18 Aralık 2015 - 10:39 'de eklendi ve 1621 kez görüntülendi.

Nurol GYO’nun, İstanbul’un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te hayata geçirdiği Nurol Park’ta ofisler satışa çıkıyor. Nurol Park Ofisler 4 metre tavan yüksekliği, açılır pencereleri ve sunduğu ayrıcalıklarla iş hayatınızı farklı bir boyuta taşıyor. Nurol Park Ofis’te yerinizi almanız için avantajlı ödeme seçenekleri de sunuluyor. Yeni ofisinize sıfır peşinatla, kira öder gibi sahip olma fırsatı ve 2016 yılının ilk yarısında teslim alma imkanı sizleri bekliyor.

nurol_3

İstanbul’a seçkin yaşam projeleri kazandıran Nurol GYO’nun hayatın merkezinde bir yaşam sunan Nurol Park projesinde ofisler satışa çıkıyor. İstanbul’un yeni Maslak’ı olarak gösterilen ve Basın Ekspres’in en prestijli noktasında hayat bulan Nurol Park, bugünün modern ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan karma projeyle fark yaratıyor.

Sıfır peşinatla Nurol Park Ofis’te yerinizi alın

Nurol GYO, hayatın merkezinde yer alan projesi Nurol Park Ofis’te sıfır peşinatla, kira öder gibi ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor. Üstelik yılın ilk yarısında yapılacak teslimat ile yaz mevsimine yeni ofisinizde girme imkanı sizleri bekliyor.

nurol_2

Nurol Park’ta ‘nefes alan ofisler’

Nurol Park, toplam 19.000 m2’lik ofis alanlarında teknoloji ve fonksiyonelliği bir arada kullanarak, mükemmel bir çalışma ortamı sağlıyor. Ofisler, 99m2’den 1454 m2’ye kadar birleştirilebilen tasarımıyla ihtiyacınıza göre şekilleniyor.

Nurol GYO, 4 metre tavan yüksekliği ve açılabilir pencereleriyle geniş ve ‘nefes alan ofisler’ sunuyor. Ofislerde teras ve balkon seçenekleriyle de havadar bir çalışma ortamı yaratılıyor. Tesisat ve kabloların yükseltilmiş döşeme altına gizlenmesini sağlayan Shell & Core özelliği sayesinde, Nurol Park Ofis’te çalışma alanlarına işlevsellik geliyor.

Aynı zamanda Nurol Park projesi içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dükkanlar, mağazalar, restoranlar ve kafeler bulunuyor.

Ayrıca İş Bankası’da Basın Ekspres’in ilk A plus ofis projesi olan Nurol Park Ofis kalitesini tercih ederek, 10 yıllığına bu özel projede yerini aldı.

Kolay ve modern ulaşım imkanı

E-5 ve TEM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspress yolu üzerinde bulunan Nurol Park Ofis prestijli konumuyla, kolay ve modern ulaşım imkânı sunuyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havaalanı Projesi’nin ulaşım alternatiflerine çok yakın olan Nurol Park’ın hemen yanında bulunan iki metro durağı da, şehrin her yerine kolay ulaşımı mümkün kılıyor.

 

yapionline_yatay_banner

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER