MarkaWorld.com
Markaworld

Novawood Çam Cephe ile doğal ve değerli mekanlar…

Yeryüzünde bol miktarda bulunan çam ağacını thermowood işlemi ile ahşap cephelere dönüştüren Novawood; dış cephe çam serisi ile binaların dış yüzeylerini doğal olana bir adım daha yaklaştırıyor. Sektörde yenilikçi anlayışıyla ön plana çıkan Novawood, geçmişten beri en çok kullanılan yapı malzemesi olan çamı, inovatif ürünlere dönüştürüyor.

Novawood Çam Cephe ile doğal ve değerli mekanlar…
11 Eylül 2017 - 11:34 'de eklendi ve 510 kez görüntülendi.

Novathermowood çam cepheler, geçmişten günümüze kadar kendine yer bulmuş çam ağacının inovatif bir yansıması olarak doğa ile bütünleşiyor. Novawood, “Çam Cephe Ekstra” ve “Çam Cephe A Kalite” serisini, yapılarda çamı tercih edenlerin farklı isteklerini karşılamak için geliştirilmiş ürünler olarak sunuyor.

novawood_3

Novathermowood Çam Cephe Ekstra, cephelere artı görsellik sunuyor

Alışılagelmiş çam ağacı karakteristiğinden farklı görünüm sunan Novathermowood Çam Cephe Ekstra kaplamaları, çam ağacının dokusunu isteyen ancak budak yapısını tercih etmeyenler için özel olarak geliştirildi. Dokusu ile çam ağacının görsel zevkini sağlayan ürün, geleneksel olanı farklı bir bakış açısı ile yorumluyor. Novathermowood Çam Cephe Ekstra kaplamaları diğer ağaç türlerinde olduğu gibi üstün yalıtım ve dayanıklılık sunuyor. Novawood tarafından titizlikle üretilen Novathermowood Çam Cehpe Ekstra kaplamalar sıra dışı tercihler için özenle hazırlanıyor.

novawood_2

Novathermowood Çam Cephe A Kalite, üst sınıf fayda sunuyor

Ahşabın içerisindeki reçineyi ve ekstra aktif maddeleri arındıran Novawood, Çam Cephe A kalite kaplamalarla çamın dokusunu korurken işlevselliğini artırıyor. Doğayla eşsiz uyumu, hava şartlarına mükemmel adaptasyonu ve fayda – maliyet dengesi Novathermowod Çam Cephe A Kalite ürünleri yapılarınız için özenle üretiliyor. Budaklı yapısı, geleneksel olanı sevenlerin tercihi olurken Novathermowood Çam Cephe yapılar için ekonomik çözümler sunuyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER