MarkaWorld.com

New Holland geniş ürün yelpazesiyle Adana Tarım Fuarı’nda

Yeniliklerin öncüsü ve Türkiye’nin lider traktör markası New Holland, 10. Adana Tarım Fuarı’nda sergilediği traktörleri ve tarımsal ekipmanlarıyla ziyaretçilerin akınına uğradı.

New Holland geniş ürün yelpazesiyle Adana Tarım Fuarı’nda
17 Kasım 2016 - 11:45 'de eklendi ve 1685 kez görüntülendi.

Çiftçilerin her alanda gücüne güç katan New Holland, bu yıl 10. kez düzenlenen Adana Tarım Fuarı’ndaki standıyla yine göz doldurdu. New Holland fuardaki standında ziyaretçileri sergilediği T4 Bahçe Serileri, T7 HD ve T8 serisi traktörleri ile karşıladı.

New Holland standında yer alan ve traktörleri tam donanımlı bir iş makinasına dönüştüren FL 4.20 ön yükleyiciler ise ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir:

“Verimli topraklarıyla dikkat çeken Adana ve Çukurova Bölgesi bizler için de çok önemli”

Sözlerine Adana Tarım 2016 Fuarı’nın bir değerlendirmesini yaparak başlayan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; 2015 yılında 160 binden fazla profesyonelin ziyaret ettiği Adana Tarım Fuarı’nın kendileri için en önemli fuarların başında geldiğini söyledi.

Adana, tarımsal üretim anlamında ekonominin lokomotifi durumunda. İlimiz sahip olduğu 4.887.150 dekarlık ekilen alan büyüklüğü ile, Türkiye sıralamasında 11. sırada yer alıyor. Son 5 yıla baktığımızda; Adana ilinde her yıl yaklaşık  1.700 adet traktör satılıyor bu da Türkiye’deki traktör satışlarının yaklaşık yüzde 3’üne denk geliyor. Yani verimli toprakları ve sahip olduğu tarım ekonomisiyle Adana bizler için de önemli illerin başında yer alıyor. Adana’da düzenlenen böylesi önemli bir fuarda bu sene de yer almaktan dolayı çok mutluyuz.”

new_holland_2

Hayata dokunan yenilikler New Holland standında

İrfan Özdemir, New Holland’ın yeniliklerin öncüsü olarak çiftçilerin her alanda gücüne güç katmak üzere sunduğu tarım makineleri ve tarımsal çözümleriyle, farkını Adana Tarım Fuarı’nda da gösterdiğini söyledi.

“Türkiye’nin lider traktör markası New Holland, standında sergilediği ürünlerle çiftçilerimizin sahadaki tüm çalışmalarında daima yanlarında olduğunu bir kez daha ziyaretçilere yakından hissettirdi. Standımızda bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış her biri kendi alanının uzmanı New Holland T4 Bahçe Serileri ve tüm tarımsal faaliyetlere güçlü motoru ile cevap verirken; ekonomik bir kullanım da sağlayan New Holland T7 HD serisinin ürünleri ziyaretçilerden ciddi bir ilgi gördü.

Bu yıl New Holland standının en farklı ve dikkat çeken ürünü ise; ilk defa Ar-Ge Merkezi’mizde geliştirilip üretilen FL 4.20 Master ön yükleyicisi oldu. Sahip olduğu üstün teknik özellikleriyle FL 4.20 Master ön yükleyicisi, traktörleri tam donanımlı bir iş makinasına dönüştürüp tüm tarımsal ihtiyaçlara cevap verir hale getiriyor. Ziyaretçilerimizle ilk kez Adana Tarım Fuarı’nda buluşturduğumuz bu ürünümüz, özellikle hayvancılık ile uğraşan Türk çiftçilerinin de beğenisini kazandı.”  

Dijital Kullanım Kılavuzu projesini de Adana Tarım Fuarı’nda ziyaretçilere deneyimlettiklerini söyleyen İrfan Özdemir, sözlerini bu projeyle ilgili kısa bir bilgi vererek tamamladı:

“Dijital Kullanım Kılavuzu’nu Türkiye’de tarım sektöründe hayata geçiren ilk firmayız. Bu proje New Holland TT4 serisi traktörlerin belli başlı kullanım bilgilerini; çiftçilerimize internet üzerinden videolu olarak kolayca ulaşabilmelerini sağlıyor. Tek yapmaları gereken telefon veya tabletteki QR kod okuyucu uygulamasını çalıştırmaları ve bilgi almak istedikleri konuya ait QR kodu, cihazlarına okutmaları. Bu işlemle birlikte ilgili video otomatik olarak cihazda açılıyor ve klasik yöntemlerden farklı bilgiye hemen ulaşıyor. QR kodlarının uygulama alanlarını yakın zamanda genişletmeyi hedefliyoruz.”

NEW HOLLAND STANDINDA SERGİLENEN ÜRÜNLER 

New Holland T4 Bahçe Serileri…

 • New Holland T4 F/N/V serisi traktörler kompakt dizaynı, tüm bahçe uygulamalarına cevap verebilecek model seçenekleri, üstün manevra kabiliyeti, 4 silindirli güçlü motorları ve daha pek çok üstün özelliği ile bahçe segmentinde yeni bir sayfa açıyor.
 • Bahçe traktörü denilince akıllara ilk gelen marka New Holland; yenilenen T4 F/N/V serisi traktörleri çiftçilerimiz ile buluşturuyor. 3 farklı ana seri ve yine her seride 78, 88 ve 97 HP güçlerinde 3 farklı model seçeneği ile çiftçilerimizin beğenisine sunulan T4 serisi bahçe traktörleri; darlığın önem kazandığı bağ uygulamaları için tasarlanmış T4V modeli, dar bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış T4N modeli, geniş ve aynı zamanda alçak kaporta dizaynına sahip T4F modeli ile Türk çiftçisinin hizmetinde.
 • New Holland T4 F/N/V serisi tüm modellerde yüksek tork değerlerine sahip 4 silindirli, çevreci motorlar standart olarak sunuluyor.
 • Tüm çalışma koşulları düşünülerek geliştirilen yeni 32 ileri 16 geri mekanik HI-LO transmisyon sayesinde tüm tarımsal faaliyetlere cevap verebilecek çalışma hızlarına ulaşılabiliyor.
 • New Holland T4 F/N/V serisi bahçe traktörleri güçlü motoru, tüm tarımsal faaliyetlere cevap verebilen transmisyonu, sağlam hidrolik sistemi ve ideal ölçüleri ile bahçe segmentindeki beklentilerinizi karşılamaya hazır.

New Holland T7 HD

 • New Holland T7 HD serisi traktörler iki farklı model seçeneği, yeni ve modern tasarımı, güçlü motorları, tüm modellerde standart olarak sunulan Eko CVT transmisyonu ve daha pek çok özelliği ile beklentileri karşılamaya hazır.
 • New Holland T7 HD serisi; yüksek tork değerlerine sahip 6 silindirli common-rail motorları ile gücü ve ekonomiyi birleştiriyor.
 • Tüm modellerde standart olarak sunulan eko CVT sayesinde ekonomik bir kullanım gerçekleştirilirken 0,03 km/h gibi düşük hızlara tek bir tuşa basarak rahatlıkla ulaşılabiliyor.
 • Tüm modellerde standart olarak sunulan ön hidrolik kuyruk mili ve çift hızlı ön PTO, ön aks süspansiyonu T7 HD serisinin farkındalık yaratan özelliklerinden sadece bir kaçı.
 • Yeni T7 HD serisi; modern dizaynı, güçlü ve çevreci motorları, tüm tarımsal faaliyetlerinize cevap verebilen ve ekonomik bir kullanım sağlayan Eko CVT transmisyonu, yeni kabin tasarımı ile sınıfında fark yaratmaya şimdiden hazır.

FL 4.20 Master Ön Yükleyiciler

 • FL 4.20 Master Ön Yükleyiciler, TDD serisine ait olmak üzere 4 farklı model ile fabrika çıkışı orijinal ön yükleyici olarak sunuluyor.
 • 4 silindirli motorlara ve Powershuttle® ileri-geri mekik koluna sahip TD75D, TD90D, TD100D ve TD110D modelleri ile sunulan FL 4.20 Master ön yükleyiciler; hayvancılık işletmeleri başta olmak üzere pek çok tarımsal faaliyet kullanım alanları dikkate alınarak; yıllar boyu sayısız yükleme-boşaltma işlerinizin üstesinden gelebilecek dayanıklılıkta ve birçok üstün tasarım özelliklerine sahip şekilde üretiliyor.
 • Üstün tasarıma ve ürün geometrisine sahip olan yeni FL 4.20 Master; 3,9 metre kaldırma yüksekliğine ve 2 tonu aşkın kaldırma kapasitesine ulaşarak; ayrıca 61 l/dak yüksek debili hidrolik pompası ile tam donanımlı bir iş makinası haline gelip tüm tarımsal ihtiyaçlara cevap veriyor.
 • Ergonomiyi ve konforu bir araya getiren kumanda kolu, kullanıcının sağ tarafında yer alıyor. Bu kumanda kolu ile 84’’ genişliğinde olan 3-fonksiyonlu kova kontrol ediliyor.
 • Kullanım esnasında ortaya çıkan sarsıntıları en aza indiren ve böylece hem konforlu hem güvenli bir ön yükleyici kullanımı sağlayan anti-şok sistemi FL 4.20 Master ön yükleyicinin standart donanımları arasında yer alıyor.
 • FL 4.20 Master ön yükleyici ile standart sunulan mekanik dengeleyici sayesinde mahsullerin kovadan düşmesi engellenir ve kullanıcı verimi arttırıyor.
 • Yeni FL 4.20 Master ile standart olarak Powershuttle®, yüksek debili hidrolik pompa ile donatılan New Holland TDD serisi, FL 4.20 Master ön yükleyicilerin eşsiz özelliklere ile birleşip New Holland markasının yeni gözbebeği olarak Adana Fuarı’nda ziyaretçilerden tam not aldı.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER