MarkaWorld.com

MODOKO’DAN DAĞ EVLERİNE ÖZEL KONSEPT TASARIMLAR

MODOKO’DAN DAĞ EVLERİNE ÖZEL KONSEPT TASARIMLAR
16 Aralık 2015 - 12:53 'de eklendi ve 3240 kez görüntülendi.

Kişiye özel mobilya tasarımının öncüsü Modoko, sadece ev ve ofisler için değil; dağ evleri için de konsept tasarımlar sunuyor.

modoko_2

Kış aylarının gelmesiyle ev ve ofis tasarımlarının yerini dağ evleri ve villalar için yapılan konsept tasarımlar aldı. Yarım asırdır kişiye özel mobilya tasarımı yapan Modoko mobilyacıları da kışın gelmesiyle özgün tasarımlarının yanı sıra ücretsiz proje ve mimarlık hizmetiyle kışa özel kreasyonlar sunmaya hazırlanıyor.

Kış denildiğinde birçok kişinin aklına hemen kışın gidilebilecek mekanlar ve dağ evleri gelir. Örneklerine yurt dışında sıklıkla rastlanan dağ evi konseptini Türkiye’de başarıyla hayata geçiren Modoko, bu kış da dağ evleri için hazırladığı tasarımlarında çok iddialı.

modoko_3

Konuyla ilgili olarak Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik: “Modoko Mobilyacılar Sitesi, 1969 yılından bu yana sağladığı kaliteli hizmeti ve özgün tasarımlarıyla biliniyor. Uzun yıllardır sunduğumuz hizmetlerin arasında özel proje ve mimari danışmanlık da bulunuyor. Ev, ofis, otel ve restoranların istediği özgün tasarımların yanı sıra uzun süredir dağ evi, kış otelleri ve konsept restoranlar için de mobilyalar tasarlıyoruz. Amacımız her zevke uygun, özgün tasarımlar sunabilmek.

modoko_4

Bunun da başlıca sebebi sadece bir mobilya değil; aynı zamanda bir yaşam standardı belirliyor olmamız. Bizler bu noktada her bütçeye ve konsepte uygun tasarımları ziyaretçilerimize sunuyoruz. Kışın soğuğunda insanların içini ısıtan, kurumların kültürünü en iyi şekilde yansıtan özgün projeler sunarak en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.” dedi.

 

mobilyaonline_yatay_banner1

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER