MarkaWorld.com
Markaworld

Modern zamanda masalsı bir dünyanın kapıları Ceres Yatak Odası’yla aralanıyor…

Şimdi, usulca gözlerinizi kapatın ve sadece doğaya kulak verin. İşte, artık tabiatın şarkısını duyabilir, eşsiz armonisine kapılabilirsiniz. İder Mobilya, doğadan ilham alıyor ve tasarımlarına bu ruhla hayat veriyor. Ceres Yatak Odası’nda olduğu gibi tabiatın en güzel çiçeklerini yatak odanıza taşıyor.

Modern zamanda masalsı bir dünyanın kapıları Ceres Yatak Odası’yla aralanıyor…
11 Ağustos 2017 - 13:07 'de eklendi ve 415 kez görüntülendi.

Tabiatın tüm enerjisi Ceres Yatak Odası’yla kapınızı çalıyor. Beyazın hakimiyetindeki seride çiçek desenlerinin dingin havaya meydan okuyuşu ise göze çarpan ilk detay… Bu özel detayın dışında rustik dekorasyon stilinin hayat verdiği Ceres Yatak Odası, doğal ve rahatlığı buluşturan stiliyle ön plana çıkıyor.

Adını klasiklere yazdıracak nüanslarıyla yıldızlaşan Ceres Yatak Odası, rustik stilin zamanın ruhuna değer katan enerjisini her alanında hissettiriyor. Zarif ve yumuşak hatları, nostaljik ve o tanıdık zamanlara gönderme yapan tavrı yaşam alanlarında farklı bir atmosfer yaratırken dünle bugünü buluşturan rafine tarzı ise şaşırtıcı bir şıklık yakalıyor.

Ceres Yatak Odası, modern zamanlarda masalsı bir dünyanın kapılarını aralamak isteyenler için bir seçenek oluştururken konfor ve işlevsellikten de ödün vermiyor. Raflı ve çekmeceli gardırobuyla evin tüm yükünü üstlenirken, yine bol çekmeceli konsoluyla fonksiyonel çözümler sunuyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER