MarkaWorld.com

Minions çılgınlığı şimdi Keskin Color’da

“Çılgın Hırsız” filmi vizyona girdiğinde tüm dünyada milyonlarca kişi izledi. Filmin Minions adı verilen sevimli karakterleri ise küçükler kadar büyükleri de büyüledi. Minions trendi, kısa sürede tüm dünyayı bir çılgınlığa sürükledi. 50 yıllık deneyimi ile kırtasiye sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Keskin Color’ın lisanslı ürünleriyle Minions karakterleri şimdi hem okulda hem okul dışında size arkadaş olmaya geldi.

Minions çılgınlığı şimdi Keskin Color’da
01 Kasım 2016 - 9:19 'de eklendi ve 1918 kez görüntülendi.

Minions çılgınlığı Keskin Color’la farklı bir boyuta taşınıyor. Kırtasiye sektörünün lider markasının bloknot, okul etiketi, kutu dosya, saplı çanta ve farklı defter seçeneklerinden oluşan lisanslı Minions koleksiyonu; çocuklara, gençlere ve karakterlerin hayranı olan büyüklere sesleniyor.

keskin_color_2

Geniş ürün yelpazesi sayesinde Çılgın Hırsız filminin sevilen kahramanları tüm sevimlilikleriyle size okulda olduğu gibi okul dışında da eşlik ediyor. Keskin Color, lisanslı Minions koleksiyonu ile sınırsız seçenekler sunarken üstün kalitesini ise ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile güvence altına alıyor. Firmanın portföyündeki ürünlerin tamamı, tüm sağlık testlerinden geçirilerek kullanıma hazır hale geliyor.

keskin_color_3

Keskin Color’ın Minions koleksiyonu, tüm seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda sizleri bekliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER