MarkaWorld.com

MICHELIN YILDIZLI ŞEFLER İLE FORM TUTUN; CHENOT D-LIFE BAG DÜŞÜK KALORİLİ MENÜ

MICHELIN YILDIZLI ŞEFLER İLE FORM TUTUN; CHENOT D-LIFE BAG DÜŞÜK KALORİLİ MENÜ
12 Ocak 2016 - 11:50 'de eklendi ve 1849 kez görüntülendi.

Espace Privé Chenot D-Life tarafından sunulan, ev ve işyerlerine servis edilen Chenot D-Life Bag’in düşük kalorili menüleri ile lezzetli yemekler eşliğinde form tutmak elinizde.

D-Life_2

Dünya standartlarında bir sağlıklı yaşam merkezi olan Espace Privé Chenot D-Life İstanbul, sağlıklı beslenme konusunda da hizmet veriyor. Merkezde, diyetisyen konsültasyonu ve Michelin yıldızlı şefler tarafından içeriği hazırlanan Chenot D-Life Bag hizmeti sunuluyor.

D-Life_3

Chenot D-Life Bag’de yer alan Düşük Kalorili menüler sabah, öğlen, akşam ve zengin ara öğün çeşitleri ile sağlıklı ve dengeli beslenerek formda kalmaya yardımcı oluyor. Tüm besin gruplarını dengeli şekilde içeren menüler kişiye özel olarak D-Life mutfağında Michelin yıldızlı şefler tarafından hazırlanıyor.

D-Life_4

Buharda pişirilmiş sebzeli somon fileto, körili bezelye çorbası, sebze cipsleri gibi hafif seçeneklerin sunulduğu Düşük Kalorili menüde tatlı sevenler de unutulmuyor; fırında braise edilmiş armut tatlısı, pancake ve tarçınlı elma salatası ile lezzetten ödün vermeden form tutmanın keyfini çıkaracaksınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER