MarkaWorld.com

Metropol İstanbul Projesi Dubai Cityscape Fuarı’nda…

Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’ne komşu konumda yer alan ve ticareti, finansı, modasıyla modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren Metropol İstanbul, bu yıl 6- 8 Eylül 2016 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek Cityscape Fuarı’na katılıyor.

Metropol İstanbul Projesi Dubai Cityscape Fuarı’nda…
31 Ağustos 2016 - 10:31 'de eklendi ve 1864 kez görüntülendi.

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen şirketleri Varyap- Gap İnşaat Ortak Girişim tarafından ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren bir karma proje olarak inşa edilen Metropol İstanbul; bu yıl 6-8 Eylül 2016 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek inşaat sektörünün önemli fuarlarından biri olan Cityscape’deki yerini alıyor.

Tarihi metropole değer katma hedefiyle yola çıkan Metropol İstanbul, İstanbul’un yeni finans ve yaşam merkezi Anadolu yakasının konut ve ofis projeleriyle göz kamaştıran yerleşim merkezi Ataşehir’de, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu bir konumda bulunuyor. Yaklaşık 750 bin metrekare inşaat alanına sahip Metropol İstanbul rezidans ve ofis bölümlerinin yanı sıra dünyanın önde gelen moda markalarını buluşturmaya hazırlanan alışveriş alanları ve sunduğu sosyal imkanlar ile Cityscape’in yoğun ilgi görecek projelerinden olmaya aday.

Gap İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abiş Hopikoğlu “Günümüz büyükşehir insanının çağdaş yaşam dinamikleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak titizlikle tasarlanan Metropol İstanbul projemizi bu yıl 6-8 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dubai Cityscape fuarında tanıtacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Fuar boyunca Körfez yatırımcısına İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu olmanın tüm avantajlarını sunan projemizi yakından tanıtmayı hedefliyoruz” dedi.

Varyap Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdinç Varlıbaş ise konu ile ilgili olarak şunları söyledi “Doğu Ataşehir’de yükselmekte olan Metropol İstanbul, antensiz 250 metre yüksekliğindeki kulesi ile hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın ikonik projelerinden biri olmaya aday. Yaklaşık 750 bin metrekare inşaat alanına sahip projemiz ile Dubai Cityscape’e katılarak, böylesine iddialı bir proje ile Türkiye gayrimenkul sektörünü temsil edecek olmanın heyecan ve gururunu taşıyoruz”

Hopikoğlu ve Varlıbaş, Cityscape Fuarı boyunca Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün gücü ve potansiyelini uluslararası düzeyde tanıtmanın yanı sıra, Körfez yatırımcılarının ülkemizdeki konut ya da ofis projelerine duydukları ilgiyi daha da artırarak; ekonomiye katkıda bulunmayı hedeflediklerini de vurguladılar.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER