MarkaWorld.com

Marriott Worldwide Business Councils Turkey “Birlikte Daha İyiyiz” Hizmet Gününü Kutluyor…

“Birlikte Daha İyiyiz”i kutladığımız bugün Marriott International’ın (NASDAQ:MAR) tarihinde yeni bir dönüm noktasını işaret ediyor. Marriott’un Toplumumuza Hizmet Etme Ruhu ve Starwood’un Hep beraber Bir Olmak programlarından esinlenen Birlikte Daha İyiyiz, şirketin çalışanlarını hem iş dünyasındaki hem de sosyal hayattaki sorunlara odaklı hizmet için bir araya getirecek. Projeler, Marriott’un küresel topluma yönelik odak alanlarından yoksulluğun azaltılması, gençler için eğitim ve meslek eğitimleri, afet yardımı, insan hakları ve çevre dahil birçok soruna eğilecek.

Marriott Worldwide Business Councils Turkey “Birlikte Daha İyiyiz” Hizmet Gününü Kutluyor…
22 Kasım 2016 - 12:58 'de eklendi ve 1292 kez görüntülendi.

Marriott International İcra Kurulu Başkanı Arne Sorenson bu konuyla ilgili “Marriott’un hizmet verdiği destinasyonlarda topluma hizmet geleneği çok köklüdür. Bizler de daha önce Starwood Oteller Grubu bünyesinde yer alan otellerden yeni çalışma arkadaşlarımızla birlikte bu geleneği dünya üzerinde daha geniş topluluklara taşıyacağımız için gururluyuz.” dedi ve devam etti: “Amacımız içinde bulunduğumuz toplumla güçlü ilişkiler kurmak ve değerlerimizi destekleyen, kültürümüzü güçlendiren ve topluma emek harcamaktan gurur duyan çalışma arkadaşlarımızı bir araya getiren programlar ortaya koymak. Çalışma arkadaşlarımız şirketimizin “kalp atışları” ve ana değerlerimizi hayata geçirenler.”

“Birlikte Daha İyiyiz” in kalbinde, Marriott’un küresel ağına dahil 80’den fazla takım kapsamında işbirliği yapan kurumsal sosyal sorumluluk, sektörü müdafaa, kurum kültürü gibi girişimleri yönlendiren otel liderlerinden oluşan, benzersiz Business Council sistemi bulunmakta.

“Birlikte Daha İyiyiz çalışma arkadaşlarımızın gönüllülük çabalarını arttırma fırsatları sunuyor, hizmet ettiğimiz topluluklarda gözle görünür farklar ortaya koyuyor ve çalışma arkadaşlarımızı özverili ortak hedefler doğrultusunda birleştiriyor. Bizler topluma hizmet etmeye adandık ve bu içinde bulunduğumuz toplumu daha da güçlendiriyor.” Albert Helms, Marriott Worldwide Business Councils Turkey, Başkanı.

Ay boyunca, Marriott çalışanları hizmet fotoğraflarını ve hikayelerini sosyal medyada paylaşıyor olacaklar. Marriott çalışanlarının şirket kültürünü nasıl gözler önüne serdiğini #MITogetherBetter etiketiyle takip edebilirsiniz.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER