MarkaWorld.com

LEYLA GENCER OPERA VE SANAT MERKEZİ’NDEN CUMARTESİ MATİNELERİ

LEYLA GENCER OPERA VE SANAT MERKEZİ’NDEN CUMARTESİ MATİNELERİ
07 Ocak 2016 - 13:03 'de eklendi ve 2014 kez görüntülendi.

Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde Cumartesi Matineleri başlıyor. Her ayın ikinci ve dördüncü Cumartesi günleri saat 11.00’de gerçekleşecek olan resitallerin ilkinde piyanist Melin Molla, 13 Şubat’ ta klasik müzik severler ile buluşuyor. Mozart ve Beethoven eserlerinden bir seçki derleyen piyanist, geçtiğimiz Aralık ayında Beethoven’in 245. doğum günü, Ocak 2016 da ise Mozart’ın 260. doğum günü olması dolayısıyla bu iki besteciyi anmak ve değerli yapıtlarını seslendirmek için Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi sahnesinde izleyicileri mest etmeye hazırlanıyor.

leyla_gencer_2

Müzik eğitimini Bulgaristan, Türkiye ve Avusturya’da tamamlayan piyanist Melin Molla, genç yaştan itibaren solo ve oda müziği konserleri vermektedir. Konserlerinde özellikle Viyana Klasikleri dediğimiz Haydn, Mozart ve Beethoven eserlerinin yorumlarıyla dikkat çeken ve beğeni kazanan sanatçı, bu bestecilerin her yorumcu için önemli bir sınav, bir o kadar da vazgeçilmez olduğunu savunmaktadır. Bilet fiyatları 1. Kategori 35 TL, balkon 25 TL olup engelli izleyicilere ücretsizidir. 65 yaş üstü, öğrenci ve BAKKART sahiplerine %20, konservatuar öğrencelerine %50 indirim uygulanmaktadır.

Biletler, Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi gişesinden ve www.biletix.com ‘dan temin edilebilir.

Etkinlikler hakkında detaylı bilgi için www.leylagenceropera.com adresini ziyaret edebilir, 0 (212) 572 20 70’den ulaşabilirsiniz.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER