MarkaWorld.com

LENOVO DÜNYANIN EN İNCE İKİSİ BİR ARADA DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI YOGA 900S’Yİ TANITTI

LENOVO DÜNYANIN EN İNCE İKİSİ BİR ARADA DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI YOGA 900S’Yİ TANITTI
06 Ocak 2016 - 15:27 'de eklendi ve 1917 kez görüntülendi.

YOGA 900S, karbon fiber yapısı sayesinde sadece 12.3 mm inceliğinde ve 999 gr. ağırlığıyla hayal edebildiğinizden çok daha hafif.

lenovo_2 

Lenovo, Las Vegas Tüketici Elektroniği Fuarı CES’te tanıttığı yeni nesil ürünleriyle bir kez daha tüm dikkatleri üzerinde topladı. Lenovo’nun yeni seri ürünleri kullanıcılara performans, estetik ve mobilite alanlarında eşsiz seçenekler sunuyor. Tanıtılan yeni ürünler içinde, ultra-taşınabilir dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar YOGA 900S hemen fark edilebilir çok özel bir model. YOGA 900S adeta zor beğenenler için üretilmiş bir dizüstü bilgisayar.

lenovo_4

YOGA 900S: Dünyanın En İnce İkisi Bir Arada Dizüstü Bilgisayarı

YOGA 900S, karbon fiber yapısı sayesinde 12.3 mm’lik inceliğinde ve 999 gr. ağırlığıyla çok ince ve önceki modeline göre çok daha hafif olarak tasarlandı. Windows 10 işletim sistemi kullanan YOGA 900S, 10.5 saate kadar video oynatabilen güçlü bataryası sayesinde kullanıcılarına Las Vegas’tan Londra’ya kadar tek şarjla video seyrederek uçma imkanı tanıyor. Bu benzersiz bilgisayarın 360 derece dönebilen saat kayışı modeli menteşe sistemi sayesinde dört kullanım modu arasında rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz. Üstelik YOGA 900S’in Dolby Audio ses sistemi ve QHD ekran seçeneğiyle mükemmel bir eğlence deneyimi yaşayacaksınız. YOGA ailesinde ilk kez aktif kalem desteği sunan YOGA 900S ile sanatçılar ve not tutmayı sevenler de ekranda rahatça çizim yapabilecekler.

lenovo_3

Lenovo Tüketici Ürünleri Grubu Başkan Yardımcısı Johnson Jia, konuyla ilgili şunları söyledi: “İnovasyon Lenovo’nun en önemli özelliği ve bizler kullanıcılarımızın beklentilerinin önüne geçecek yeni bilgisayarları hayal etmek ve yaratmak için çalışıyoruz. Bunu başarmak için, gerçek bilgisayar ihtiyaçları olan gerçek insanları tasarımlarımızın merkezine koyuyoruz. Onları mutsuz eden noktaları bulup bilgisayar deneyimlerini iyileştirecek daha hızlı, daha hafif daha güçlü cihazlar yaratıyoruz.”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER