MarkaWorld.com

Legrand’dan üç farklı cihazı aynı anda şarj edebilen priz

Legrand, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı USB şarjlı, parafudr korumalı topraklı prizi ile birçok işlevi bir arada sunarak yaşam alanlarınızda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Legrand’dan üç farklı cihazı aynı anda şarj edebilen priz
17 Kasım 2016 - 9:57 'de eklendi ve 1770 kez görüntülendi.

Bina elektrik ve dijital altyapı ürünleri ve sistemleri konusunda uzman Legrand, son teknoloji kullanarak geliştirdiği USB şarjlı, parafudr korumalı topraklı prizi ile kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Üç farklı cihazı aynı anda şarj edebilme imkanı

USB şarjlı parafudr korumalı topraklı priz ile kullanıcısına elektronik cihazlarını hızlı ve güvenli bir şeklide şarj edebilme imkanı sunan Legrand, cihazın üzerinde bulunan topraklı prizi de başka bir kullanım için boş bırakma avantajı sunarak beğeni kazanıyor. Priz; akıllı telefon, tablet ve kişisel bilgisayarları eş zamanlı olarak şarj edebilme imkanı sunuyor. Öte yandan benzersiz tasarımıyla dikkatleri çeken Legrand, bu çoklu çalışma sistemini, parafudr koruma özelliğiyle elektrik hattı üzerinden gelebilecek yıldırımlara karşı korumalı olarak tüketicisine sunuyor. Üzerindeki yeşil göstergesiyle parafudrun çalışma durumunu belirten USB şarj çıkışlı parafudr korumalı topraklı priz, güvenli kullanım sağlıyor.

legrand_2

Ayrıca modern ve estetik görünümüyle duvarlarınızı süsleyen priz, üzerinde bulunan özel tasarımlı alan sayesinde bir yandan telefonunuz şarj olurken bir yandan da koruma sağlıyor. 1 metre uzunluğundaki sarılabilir micro USB şarj kablosu ile temin edilen USB Şarj çıkışlı parafudr korumalı topraklı priz hem estetiği hem de teknolojiyi farklı bir boyuta taşırken birçok işlevi aynı anda sunuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER