MarkaWorld.com

LAMP 83 ihracat ağını genişletti

30 yılı aşkın süredir ihracat yapan LAMP 83, 2016’da, Birleşik Arap Emirlikleri, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Macaristan, Norveç, Slovakya ve Suudi Arabistan olmak üzere tam on yeni ülkeyi distribütör ağına dahil etti.

LAMP 83 ihracat ağını genişletti
21 Eylül 2016 - 10:42 'de eklendi ve 1614 kez görüntülendi.

2025 kurum vizyonu kapsamında ihracat alanındaki çalışmalarını hızlandıran LAMP 83, böylelikle hem kendi markası altında üretilen LED aydınlatma ürün ve sistemlerine düzenli bir dağıtım ağıyla erişilebilen ülke sayısını arttırmış oldu; hem de toplamda 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapar hale geldi.

İhracat alanındaki bu flaş gelişmeleri değerlendiren LAMP 83 Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Batu Ceyişakar, ‘LAMP 83’ün büyüme stratejisinde ihracat satış noktalarımızı kalıcı şekilde yapılandırmak ve ve bu noktaların sayısını arttırmak çok önemli bir yer tutuyor. Bu bağlamda 2016’ya hızlı bir başlangıç yaptık. İmzaladığımız yeni anlaşmalar sayesinde, bu çok önemli ve büyük pazarlara LAMP 83 ürün ve hizmetlerini doğrudan sunma şansını yakalayacağız. Planlı ve istikrarlı bir şekilde LAMP 83’ü büyütmeye, uluslararası rekabette önde olmaya ve artan ihracat payımızla beraber ülke ekonomisine katkı yapmaya çalışıyoruz’ yorumunu yaptı.

lamp_2

Kurum vizyonu ve gelecek büyüme planları çerçevesinde, düşük kalite / düşük fiyat rekabetinin etkin olduğu pazarlar yerine;  tasarım, kalite, sistem çözümü, nitelik ve hizmet yoğun pazarlara konsantre olan LAMP 83 büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. 1963 yılında Karaköy Bankalar caddesinde başlayan ışığın yolculuğu, uluslararası pazarlarda güvenle sürdürülüyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER