MarkaWorld.com

Konecranes, Türkiye’de hem kapsamlı hem de sistematik bir bakım hizmeti sürdürüyor

Konecranes, Türkiye’de hem kapsamlı hem de sistematik bir bakım hizmeti sürdürüyor
19 Kasım 2015 - 14:59 'de eklendi ve 1716 kez görüntülendi.

Konecranes 80 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yanındaki tüm endüstrilerde müşteri operasyonlarının değerini ve verimliliğini artırmaya kendini adamıştır. Dünyanın her yanında bulunan 600 noktadaki faaliyeti, müşterilerin yerel teknik bilgiye global bir ölçekte ulaşmasını sağlamaktadır.

Konecranes_1

Kaldırma donanımlarının tüm yaşam döngüsüne odaklanma

Konecranes Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir ve bu zaman içinde güçlü ve bilgili bir satış sonrası destek ekibi oluşturmuştur. Yerel teknisyenler vincin tüm yaşam döngüsüne odaklanmakta, müşteri operasyonlarının emniyeti ve verimliliğini artırmanın yanında, vincin ömrü boyunca maliyetini düşürmektedir. Konecranes, Tükiye’nin gereksinimlerine ve her tür vinçteki değişen vinç teknolojisine dair benzersiz bir bilgiyle, uzun süreli emniyet ve performansı destekleyen kapsamlı bir bakım programı geliştirmiştir.

Her müşterinin bireysel ihtiyaçlarına yönelik

Vinç kullanımı, işletim ortamı, görev sınıflandırması, imalatçının tavsiyeleri ve yerel düzenlemeleri dikkate alan Konecranes beş servis programının (TEMAS, DURUM, BAKIM, TAAHHÜT ve EKSİKSİZ) her birini her müşterinin ihtiyacına uyarlamaktadır.

Önleyici Bakım yaşam döngüsü boyunca bakımın temelidir

Konecranes CARE (BAKIM) Önleyici Bakım Programı Konecranes’in yaşam döngüsü yaklaşımını oluşturmaktadır. CARE ile, önleyici bakım denetimleri, rutin bakım ve müseccel bir Risk ve Tavsiye yöntemi sistematik olarak uygulanmaktadır. Bu şekilde RopeQ ya da RailQ gibi Konecranes’in danışmanlık hizmetlerinden biriyle, emniyet, üretim ve belirlenmeyen riskler ve geliştirme fırsatları belirlenebilir.

Konecranes_2

Lider teknoloji ve eğitimli uzmanlar çeşitli danışmanlık hizmetleri sunmaktadır

Konecranes RopeQ teknolojisi görünür olmayan iç halatların, tellerin ve çelik halatların durumunu analiz ederken, RailQ vinç rayının hizasının derinlemesine incelenmesini sağlayan uzaktan işletimli bir robot kullanmaktadır.

Konecranes Servis Müdürü Süleyman Doğan, ‘ Yolumuzda ilerlerken müşterilerimize sadece rapor sunmak yerine, bulgularımızı müşteri ile paylaşarak her eylemin operasyonunu nasıl etkilediği konusunda bilgilendirdik,” diyor ve ekliyor: “Endüstri lideri teknolojimiz ve tahribatsız muayene test işlemlerimizle, asgari bozuklukları giderdik ya da gizli kusurları keşfettik.”

CARE Önleyici Bakım Programı, Konecranes’in en popüler programıdır, ayrıca müşterinin kendine özgü gereksinimlerine bağlı olarak diğer programlardan biri de kullanılabilir. Konecranes, istendiğinde sağlanan servislerden (contact/temas), donanım durumunun profesyonel bir değerlendirmesine, optimum bakım sağlayan önleyici bakım ve danışmanlık hizmetlerine kadar servis programını her iş ihtiyacına uyarlamaktadır. karşılıklı bir bakım taahhüdü ya da eksiksiz bakım ve malzeme tedariği gerekli olduğunda, Konecranes’in Türkiye’de müşterinin hedeflerini global ve yerel olarak karşılamaya yardımcı olacak deneyimi ve kaynakları bulunmaktadır.

Konecranes, imalat ve proses endüstrileri, tersaneler, limanlar ve terminaller dahil geniş bir dizi müşteriye hizmet sunan Lifting Businesses™’ın dünya lideri grubudur. Konecranes verimliliği artıran kaldırma çözümleri ile her tür kaldırma donanımları ve araçları için hizmetler sağlamaktadır. 2013 yılında Grup’un satışlarının toplamı 2.100 milyon Euro’ya ulaşmıştır. Grup’un 48 ülkede 600 noktada bulunmaktaıdr ve toplam 11.800 çalışanı vardır. Konecranes Nasdaq Helsinki’de işlem görmektedir (sembol: KCR1V).

 

yapionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER