MarkaWorld.com

Kastamonu Entegre, URBAN Serisi ile şehrin estetiğini İntermob Fuarı’na taşıyor

Ağaç bazlı panel sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticisi olan Kastamonu Entegre, 22-26 Ekim tarihlerinde düzenlenen İntermob Fuarı’nda kalite, çeşitlilik, yenilik ve tasarımda fark arayan alıcılarla buluşuyor. Fuarda, ileri teknolojiyle üretilerek standartların üzerinde bir kalite, görünüm ve şıklık sunan Urban serisi öne çıkıyor.

Kastamonu Entegre, URBAN Serisi ile şehrin estetiğini İntermob Fuarı’na taşıyor
20 Ekim 2016 - 11:36 'de eklendi ve 1720 kez görüntülendi.

Ağaç panel sektöründe Avrupa’nın en büyük 4 üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlarla devam ediyor. Sektörün önde gelen kişi ve kuruluşları için önemli bir buluşma merkezi olan İntermob Fuarı’nda, yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle buluşmaya hazırlanan Kastamonu Entegre, Urban serisini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Kastamonu Entegre, bu yıl 19. kez düzenlenen fuarda son trendleri yansıtan ürün gruplarının yanı sıra; Reflection serisi adıyla melamin kaplı ürün kartelasına eklenen yeni renk ve yüzeyleri de tanıtıyor.

keas_2

Sektör için uluslararası bir buluşma merkezi olan İntermob fuarında gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirten Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, “Karadeniz Havzası’ndan Kuzey Afrika coğrafyasındaki ülkelere kadar pek çok ülkeden bu fuara yoğun ilgi oluyor. Dünya genelinde 100’e yakın ülkede ticari işbirlikleri olan bir şirket olarak; bu organizasyonda hedef pazarlarımız arasında ilk sıralarda gelen Avrasya bölgesinde yeni bağlantılar kurma fırsatı bulmaktan memnunuz. Küresel bağlantılarımızı güçlendiren bu tip organizasyonlarda yapacağımız tanıtım çalışmaları sonucunda, dünya çapında ilk 5 üretici içinde yer alacağımıza inanıyoruz.”

keas_3

Urban, dekorasyonda şıklık ve estetiğin yeni adı

Laminat parke üretiminde Avrupa’nın en büyük 5 üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre’nin dekorasyonda şıklık ve estetiği buluşturan Urban serisi, Floorpan ürünlerinde isimlerini New York, Peking, Sydney, Miami, Shanghai, Tokyo, Chicago ve Los Angeles’tan alıyor. Her zevk ve yaşam alanına hitap etmek üzere geliştirilen seri; Artfloor markasıyla da Paris, Cenevre, Lizbon, Madrid, Monaco, Roma, Viyana ve Barselona şehirlerinin estetiğini sunuyor. Dünyanın en büyüleyici şehirlerinin isimleri ile adlandırılan Urban serisinde ürünlerin her biri, adını aldığı şehrin öncelikli tarzını yaşam alanlarına taşıyor. URBAN serisi Floorpan ve Artfloor markalarına ait toplam 16 farklı dekor seçeneği sağlıyor. 32. sınıf AC4 olarak üretilen seri, daha sağlam ve dayanıklı yapısı ile ofis, bekleme odaları ve ticari mekânlar için de öncelik sunuyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER