MarkaWorld.com

Kastamonu Entegre, Kayserili ustaları parke eğitiminde ağırladı

Yaşam alanları için sunduğu hizmeti daha ileri seviyeye taşımak adına, parke ustalarına yönelik seminerler düzenleyen Kastamonu Entegre, sekizinci eğitimi Kayseri’de geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

Kastamonu Entegre, Kayserili ustaları parke eğitiminde ağırladı
25 Ağustos 2016 - 15:57 'de eklendi ve 1955 kez görüntülendi.

Kastamonu Entegre; bayiler ve parke ustaları için Türkiye genelinde düzenlediği Laminat Parke Usta Seminerleri’ni, 19 Ağustos’da Kayseri’de gerçekleştirdi. Laminat parke teorik eğitimleriyle ürünlerin özelliklerine ve kullanım detaylarına dair önemli noktaların anlatıldığı seminerde, bayi ve parke ustalarından oluşan yaklaşık 200 katılımcıya uygulamalı parke eğitimi verildi. Katılımcılara Floorpan ve Artfloor laminat parkelerin sıcak ve doğal dokusunun zeminlerle birleştirilerek yaşam alanlarının geneline değişim olarak yansıtabilecekleri de anlatıldı. Eğitimler sonunda yapılan sınavla birlikte katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

keas_2

Türkiye ekonomisinin lokomotif şehirlerinden Kayseri’nin güçlü sanayisiyle büyük bir ekonomik güç olduğuna vurgu yapan Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör “Müşterilerimizin ihtiyaç ve alışkanlıklarında karşılaştığımız yeni durumlar, değişen mevzuatlar, baş döndürücü bir hızda ilerleyen teknoloji ve trendler mesleki eğitimi tüm sektörlerde bir zorunluluk haline getiriyor. Biz de mesleki eğitimin hayat boyu devam eden bir süreç olduğuna inanıyoruz. Kastamonu Entegre olarak başarılı ivmemizi bayi ve parke ustalarına verdiğimiz eğitimlerle sürdürmeyi, tüketicilere sunduğumuz hizmette kalitemizi artırmayı hedefliyoruz. Yurtiçi pazarda en güçlü olduğumuz illerden biri olan Kayseri’de, ustalarımızın seminerimize gösterdiği ilgiden memnunuz. Seminerlerimizi Türkiye genelinde yaygınlaştırılarak eğitim programımıza yılsonuna kadar devam etmeyi planlıyoruz” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER