Kastamonu Entegre İtalya’da boy gösterdi

Türkiye’de ağaç panel sektörünün en büyük oyuncusu olan Kastamonu Entegre, yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlarda son trendleri yansıtan ürün grupları ile öne çıkmaya devam ediyor. Kastamonu Entegre’nin 18-21 Ekim tarihlerinde gerçekleşen SICAM Fuarı’ndaki standı, mobilya ve iç dekorasyon sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Kastamonu Entegre İtalya’da boy gösterdi
09 Kasım 2016 - 15:15 'de eklendi ve 1687 kez görüntülendi.

İtalya’nın Pordenone şehrinde gerçekleşen fuar, dünyanın dört bir yanındaki sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Sektördeki son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip etmek isteyen yatırımcıları ağırlayan SICAM Fuarı bu yıl 8. kez düzenlendi. Fuarda Türkiye’yi temsil eden şirketler arasında Kastamonu Entegre de yer aldı.

keas_2

Kastamonu Entegre katılımcılardan büyük ilgi gördüğü fuarda Vision, Register&Emboss, Acrylic panel, Glossmax, Evogloss, Floorpan, Artfloor, Technotop, Dorpan, Doorlam, Teknopan, Teknolam, Medelam, Medepan, Lightpan ve Printpan ürünlerini sergiledi.

keas_3

 Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız “Sektörün gücünü yansıtan, küresel anlamda bağlantıları güçlendiren fuarlara katılımımız devam ediyor. Küresel rekabetin kritik önem taşıdığı günümüzde, yeni ve nitelikli müşteriler kazanma fırsatını tanıyan SICAM fuarında yer almaktan memnuniyet duyduk” dedi. Kastamonu Entegre’nin, ahşabın doğallığını mekanlara yansıtan laminat parke ürünleri ile kentsel yaşam, yoğun tempo ve bunların beraberinde getirdiği yaşam taleplerine yönelik tüketicinin tercihlerine cevap verdiğini ifade eden Yıldız, “Ürünlerimiz aynı zamanda yalın, kullanışlı, estetik, kaliteli tasarımları ve renkleriyle yaşam tarzına ve dekoratif tercihe uygundur.” dedi.

 

İLGİLİ HABERLER