MarkaWorld.com

KALDER’den Teksan Jeneratör’e “Jüri Teşvik Ödülü”

Enerji sektörünün yenilikçi firması Teksan Jeneratör, kalite ve mükemmellik konusunda çalışmalar yürüten KalDer’in ulusal çapta düzenlediği 19. Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı’nda ‘Jüri Teşvik Ödülü’ne layık görüldü. Kaizen Kategorisi’nde Teksan Üretim Sistemi ile finale kalan marka adına ödülü Zenit Kaizen Ekibi aldı.

KALDER’den Teksan Jeneratör’e “Jüri Teşvik Ödülü”
04 Kasım 2016 - 8:38 'de eklendi ve 1959 kez görüntülendi.

KalDer Ankara Şubesi’nin 19’uncusunu düzenlediği “Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı”nda sektörlerinde fark yaratan şirketler kalite çemberleri konusundaki uygulamalarını paylaştı. Konferansta sunum yapan sayılı şirketler arasında yer alan Teksan Jeneratör aynı zamanda Jüri Teşvik Ödülü’nün de sahibi oldu.

teksan_3

Teksan Jeneratör, 2012 yılından bu yana Teksan Üretim Sistemleri çatısı altında “Yalın Üretim” çalışmalarını uygulamaya devam ediyor. “Teksan Üretim Sistemi” ile birlikte üretim, stok kontrolü, lojistik, satış ve satış sonrası tüm süreçlerde yüksek oranda verimlilik artışı sağlayan Teksan Jeneratör, önümüzdeki dönemlerde de kalite ve mükemmellik alanlarındaki çalışmalarını sürdürmeyi planlıyor.

teksan_4

Bu ödülü almalarındaki en önemli faktörlerden birinin ekip ruhuna inanmaları olduğunu belirten Teksan Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Başeğmezler, “KalDer gibi kalite ve mükemmellik konusunda yetkin bir kurum tarafından ‘Jüri Özel Ödülü’ne layık görülmemiz önümüzdeki yıllarda daha iyi projeler yapıp ödül sayımızı artırmak konusunda bizleri teşvik edecek. Ayrıca özellikle mavi yaka personelimizin bu tarz projelere desteğini ve motivasyonlarını da artıracak. Böylece projelerin sürekliliği için önemli bir alt yapı oluşmuş oldu” dedi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER