MarkaWorld.com

ISI KAYBINI ÖNLEMEDE EN İDEAL ÇÖZÜMLERDEN BİRİ PVC

ISI KAYBINI ÖNLEMEDE EN İDEAL ÇÖZÜMLERDEN BİRİ PVC
25 Ocak 2016 - 9:55 'de eklendi ve 1947 kez görüntülendi.

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte soğuk havalar etkisini günden güne göstermeye devam ediyor. Mekânlardaki ısı kaybının yaklaşık yüzde 33’ünün pencere ve kapı sistemlerinden kaynaklandığı göz önünde bulundurulduğunda yaşam alanlarında bir takım önlemler almak gerekiyor. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticisi Egepen Deceuninck’in Grup Pazarlama ve Satış Müdürü Tamer Özen, kışın ısı kaybını önlemek için kaliteli ve güvenilir PVC pencere ve kapı seçiminin ısı kaybını maksimum seviyede önlediğine dikkat çekiyor.

egepen_2

Hava sıcaklarının değişmesi ve yerini karlı, yağmurlu, soğuk günlere bırakmasıyla çoğu kişi özellikle yaşam alanlarında daha korunaklı olmaya özen gösteriyor. Evlerin sıcaklık dereceleri artırılıyor, insanlar da daha kalın ve sıcak tutan kıyafetleri tercih ediyor. Evlerde ısı derecesini yükseltmek de maalesef sıcaklığın sabit kalmasını sağlamıyor. Bunun için ısı kaybını önleyen, yalıtımda maksimum fayda sağlayan PVC pencere ve kapı kullanmak gerekiyor. Önceliğini her zaman yalıtım ve konfora veren Egepen Deceuninck, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlayan PVC pencere ve kapıları ile hem mekânınızın dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkânı sunuyor.

egepen_3

Isı kaybı en çok pencerelerden kaynaklanıyor

Egepen Deceuninck PVC pencere ve kapı sistemlerinin hem yüksek yalıtım hem de tasarruf sağladığına dikkat çeken Egepen Deceuninck Grup Pazarlama ve Satış Müdürü Tamer Özen; “Egepen Deceuninck olarak 30 yıldır Türkiye’nin her bölgesine PVC pencere ve kapılarımızı ulaştırıyoruz. Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde zorlu hava şartlarına karşı; ısı yalıtımı yüksek, dayanıklı, tasarruf sağlayan ve çevre dostu PVC ürünler üretiyoruz. Mekânlarında ısı kaybını engellemek isteyenlere PVC pencere ve kapı ile değiştirmelerini böylece mekânlarda meydana gelebilecek ısı kayıplarını yüksek oranda engelleyebilecekleri konusunda bilgilendiriyoruz. Isı kaybının yaklaşık yüzde 33’ünün pencere ve kapı sistemlerinden kaynaklandığını hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla ısıdan maksimum düzeyde fayda sağlamak için mutlaka kaliteli ve güvenilir PVC pencere ve kapı kullanılması gerekiyor” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER