MarkaWorld.com

İder Mobilya, Prato Genç Odası ile rengârenk dünyaların konuğu oluyor

Dinamik ve modern çizgileriyle gönülleri fetheden İder Mobilya, Prato Genç Odası ile çocuğunuzun renkli dünyasına konuk oluyor. Dünyadaki en kıymetli varlığınızın kişisel yaşam alanı, gelişimi ve eğitimi için özel olarak tasarlanan Prato Genç Odası, değişen ihtiyaçlara pratik çözümler sunuyor.

İder Mobilya, Prato Genç Odası ile rengârenk dünyaların konuğu oluyor
10 Ekim 2016 - 13:42 'de eklendi ve 2088 kez görüntülendi.

Gençlerin hızla büyüyen bedenlerine uygun ergonomik yatağı ve ders çalışmayı keyifli hâle getirecek çalışma masasıyla konforlu alanlar yaratan İder Mobilya, gençlere kendi düzenlerini kurabilecekleri ve dağınıklıklarını kolayca toplayabilecekleri bir dünya vadediyor. Komodin, çekmece ve tek gözlü dolapla zenginleştirilmiş, dilediğiniz zaman üzerine ekleyebileceğiniz bir çalışma masası üst ünitesini barındıran çalışma masasıyla rahat bir kullanım imkanı sunan Prato Genç Odası, yepyeni bir yaşam alanı yaratmanızı sağlıyor.

Geniş raflara sahip kapaklı dolabıyla çocuğunuzun eğitim hayatının en dağınık günlerini krizsiz atlatabilmenizi sağlayan Prato Genç Odası, yaz ve kış aylarında sizi kısır döngüye sokmadan her kıyafeti bir arada tutabileceğiniz genişlikte 3 kapılı bir gardırobu da içeriyor.

Çalışma masaları, konsolları, gardıropları ve karyolalarıyla çocuğunuzun zevkine hitap edecek, bütçenize uygun diğer modelleri incelemeniz için sizleri en yakın İder Mobilya mağazasına bekliyoruz.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER